dobry_montaż_stolarki_Budvar

Efektywność energetyczna budynku – zacznij od wymiany okien i drzwi

Lubimy angażować się w sprawy ważne społecznie, szczególnie jeśli dotyczą one naszego obszaru działania. Dlatego zostaliśmy oficjalnym Partnerem kampanii Związku Polskie Okna i Drzwi „Wymiana stolarki + dobry montaż. Chcemy aby nasi Klienci podejmowali świadome decyzje zakupowe, które będą wpływać na poprawienie jakości ich życia.

 

• Obniż swoje rachunki za ogrzewanie i zdobądź dodatkowe oszczędności
• Zyskaj komfort życia w domu wypełnionym ciepłem
• Żyj odpowiedzialnie i ekologicznie, zmniejszając zużycie energii

 

okna_do_domu_Budvar

Celem kampanii „Wymiana stolarki + dobry montaż” jest promowanie działań zmierzających do poprawy energooszczędności naszych domów i mieszkań, które powinny rozpoczynać się od wyboru odpowiednich okien i drzwi. Akcja ma na celu zwrócenie szczególnej uwagi na prawidłowy montaż stolarki, który jest równie ważny co sam produkt. Dlaczego to takie ważne? Bo nawet najlepszej jakości okna i drzwi nie zapewnią odpowiedniej izolacji termicznej, jeśli zostaną zamontowane w nieodpowiedni sposób.

 

Zyskaj dofinasowanie na wymianę okien

Czy wiesz, że w ramach rządowego programu „Czyste powietrze” możesz zyskać dofinansowanie m.in. na nowe okna i drzwi do swojego domu? To program przygotowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Jego celem jest poprawienie jakości powietrza poprzez zmniejszenie lub wyeliminowanie zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne.

Zadaniem programu jest przede wszystkim udzielenie wsparcia finansowego i umożliwienie właścicielom domów jednorodzinnych powszechnej wymiany starych kotłów i pieców na paliwa stałe (węgiel, drewno) oraz m.in. wykonanie termoizolacji budynków, w tym wymiany stolarki okiennej i drzwiowej.

Znajdź najbliższy salon
×