Logo
Gdzie kupić

O firmie

Ponad 30 lat doświadczenia w produkcji okien.

Jesteśmy polską firmą specjalizującą się w produkcji okien i drzwi z PVC oraz aluminium. Wykorzystując przeszło 30 lat doświadczeń, postanowiliśmy sami produkować nasze profile okienne, aby dbać o jakość już od samego początku. Dzięki temu, wyposażamy domy w okna i drzwi o niespotykanej dotąd trwałości, estetyce i funkcjonalności.

Najwyższa jakość bez żadnych kompromisów

Mając pełną kontrolę nad produkcją naszych i drzwi już od samego początku, tworzymy produkty oparte o innowacyjne rozwiązania, które gwarantują wysoką jakość użytkowania na lata. Profile do naszych okien i drzwi produkowane są w nowoczesnej technologii Titanium Technology, w której wykorzystujemy pełnowartościowe PVC z domieszką tytanu. Dzięki zastosowaniu tej technologii profile charakteryzują się dużą sztywnością, wysoką odpornością na odbarwienia oraz na szkodliwe działanie promieni słonecznych.

Produkujemy odpowiedzialnie i ekologicznie

Od początku istnienia naszej firmy kładziemy bardzo duży nacisk na ochronę środowiska. Tym samym dla wszystkich produkowanych przez nas okien i drzwi posiadamy certyfikat potwierdzający, iż nie mają one w swoim składzie domieszek ołowiu, kadmu ani związków innych metali ciężkich. Obecność metali ciężkich jest powszechnym problemem prowadzącym do zanieczyszczenia naszego ekosystemu. Wybierając nasze okna możesz mieć pewność, że przyczyniasz się do tego, by otaczający nas świat nie był zatruwany przez te szkodliwe substancje.

Możesz na nas polegać

Wiemy, że zakup okien i drzwi do domu to niełatwe zadanie, dlatego chcemy dzielić się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem. Zatrudniamy obecnie ok. 400 osób, dla których praca to prawdziwa pasja, dzięki czemu możemy zaoferować Ci nie tylko wyjątkowej jakości produkt, ale także profesjonalne doradztwo. W zakładce „porady” nasi fachowcy przygotowali dla Ciebie praktyczne wskazówki dotyczące wyboru i konserwacji okien, które pomogą Ci wybrać produkty spełniające Twoje potrzeby.

Nasze atuty

Ponad 30 lat doświadczenia

Ponad milion naszych okien doświetla wnętrza budynków indywidulanych, mieszkań i biurowców. Posiadacze naszej stolarki okiennej tworzą grono zadowolonych klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych.

Własny profil okienny

Ponad milion naszych okien doświetla wnętrza budynków indywidulanych, mieszkań i biurowców. Posiadacze naszej stolarki okiennej tworzą grono zadowolonych klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych.

Potwierdzona jakość

Ponad milion naszych okien doświetla wnętrza budynków indywidulanych, mieszkań i biurowców. Posiadacze naszej stolarki okiennej tworzą grono zadowolonych klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych.

Nasza historia

30 lat doświadczenia w produkcji okien

1992

Powstaje firma założona przez Marka Trzcińskiego, zajmująca się sprzedażą okien PVC.

1997

Zostaje utworzona spółka Budvar Centrum, która otwiera sieć punktów zajmujących się dystrybucją okien.

2004

Budvar otwiera fabrykę, w której rozpoczyna produkcję okien PVC.

2007

We wrześniu firma wprowadziła na rynek innowacyjny produkt – okna PCV produkowane z tworzyw niezawierających ołowiu.

2008

Firma podpisuje pierwszą umowę franczyzową co daje początek rozwojowi sieci franczyzowej na terenie kraju.

2008

W fabryce w Zduńskiej Woli rusza produkcja okien z aluminium.

2009

Budvar uruchamia nowoczesną linię produkcyjną okien drewnianych

2010

Wielka ekspansja na rynki zagraniczne, rozpoczęliśmy eksport naszych okien do: Niemiec, Francji, Włoch, Czech, Słowacji, Słowenii, Austrii, Hiszpanii oraz Belgii.

2012

Oferta firmy została poszerzona o najnowocześniejsze na rynku profile produkowane przez firmę CKM Extrusion produkowane w Titanium Technology.

2014

Wprowadzenie do oferty okien z niemal niewidocznymi zgrzewami, wykonanych w Titanium Technology.

2015

Rozszerzenie rodziny profili T-Passive:
Plus, Classic, Forte, Slim, InDoor/ OutDoor.

2016

Otwarcie produkcji innowacyjnych systemów:
T-Energy i T-Slide HST.

2018

Firma poszerza swoją ofertę o autorskie drzwi zewnętrzne T-Door Elegant.

2021

Profile, z których produkowane są okna Budvar zyskują najważniejszy znak certyfikacji produktów we Francji oraz w Europie – certyfikat NF wydawany przez instytut CSTB.

2022

Wprowadzenie do sprzedaży linii energooszczędnych produktów T-Perfekt.

Znajdź salon

Porozmawiaj ze specjalistą.
Infolinia 695 550 044