Logo
Gdzie kupić

Drzwi przesuwne aluminiowe

Otwórz swój dom na świat. Wybierz przestronne drzwi tarasowe i ciesz się niczym nieograniczoną przestrzenią.

Drzwi przesuwne aluminiowe

Ślusarka aluminiowa dzięki swojej lekkości i wytrzymałości umożliwia tworzenie dużych i stabilnych rozwiązań, które otwierają przestrzeń na światło i innowacje w projektowaniu. Drzwi przesuwne aluminiowe są odporne na czynniki zewnętrzne i zachowują swoją funkcjonalność oraz piękny wygląd przez lata.

Poszukujesz innego rozwiązania? Na życzenie naszych klientów jesteśmy w stanie wykonać dowolną konstrukcję aluminiową, dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać spersonalizowaną ofertę.

Akcesoria do drzwi przesuwnych aluminiowych

Zdecydowałeś się na montaż drzwi przesuwnych aluminiowych? Sprawdź gamę dodatków, dzięki którym Twoje aluminiowe drzwi przesuwne staną się jeszcze lepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Wybierz drzwi przesuwne aluminiowe i ciesz się nieograniczoną przestrzenią

Drzwi tarasowe aluminiowe doskonale sprawdzą się przy projektowaniu nowoczesnych budynków. Trwały, lekki profil aluminiowy umożliwia tworzenie dużych konstrukcji, które płynnie łączą przestrzeń mieszkalną z tarasem. Szczególny wariant drzwi w opcji galandage pozwala na ukrycie skrzydeł drzwi przesuwnych aluminiowych w ścianach budynku, dzięki czemu znikają wszelkie bariery między domem a otoczeniem zewnętrznym.

Aluminiowe drzwi tarasowe – pełna paleta możliwości

Drzwi przesuwne aluminiowe, określane również często jako okna aluminiowe przesuwne, dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań, pozwalają na dopasowanie do indywidualnych preferencji domowników – zarówno wizualnych, jak i użytkowych. Dostępne w ofercie produkty umożliwiają konstruowanie drzwi przesuwnych z aluminium na ramach 2,3, a nawet 4-torowych, o szerokości skrzydeł nawet do 6 m. Idealne dopasowanie do designu budynku możliwe jest dzięki szerokiej ofercie kolorystycznej, w skład której wchodzą: paleta kolorów RAL, barwy drewnopodobne, anodowane, a także nowoczesna imitacja rdzy i betonu.

Drzwi przesuwne z aluminium – trwałość na lata

Dlaczego warto postawić na aluminiowe okna tarasowe? Materiał, jakim jest aluminium, charakteryzuje się ogromną sztywnością i trwałością. Konstrukcje aluminiowe są odporne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak deszcz, wiatr, duże nasłonecznienie. Decydując się na montaż stolarki aluminiowej możesz mieć pewność, że Twoje drzwi przesuwne aluminiowe zachowają swoje właściwości i piękny, minimalistyczny wygląd przez wiele lat.

Ciepłe okna tarasowe aluminiowe do Twojego domu

Niegdyś konstrukcje aluminiowe kojarzyły się z rozwiązaniami stosowanymi wyłącznie w przestrzeni publicznej, w której właściwości termiczne nie odgrywały aż tak dużej roli. Obecnie, dzięki nowoczesnym, zaawansowanym technologiom, okna i drzwi przesuwne aluminiowe zapewniają izolację na poziomie dorównującym konstrukcjom PVC, dzięki czemu doskonale nadają się również do indywidualnego budownictwa jednorodzinnego.

Znajdź salon

Porozmawiaj ze specjalistą.
Infolinia 695 550 044