Logo
Gdzie kupić

Drzwi zewnętrzne aluminiowe

Twoje drzwi, Twój świat. Elegancja i szyk prosto z Monaco czy nowoczesny niemiecki minimalizm? Wyrusz w podróż po najpiękniejszych miastach Europy i odkryj drzwi aluminiowe, które będą najbardziej pasować do Twojego świata.

Drzwi wejściowe aluminiowe

Nowoczesne aluminiowe drzwi do domu to najtrwalsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie, które sprawi, że Twój dom będzie wyglądał jak z okładek pism wnętrzarskich. Dzięki temu, że istnieje duża elastyczność w doborze kolorów oraz faktur, można je idealnie dopasować do określonego stylu architektonicznego oraz do pozostałych elementów wykończeniowych obiektu. Drzwi aluminiowe zewnętrzne cechuje wyjątkowa trwałość, sztywność oraz odporność na warunki atmosferyczne. Dodatkowo, lekka konstrukcja aluminium sprawia, że ich codzienna obsługa jest bardzo komfortowa.

Izolacja akustyczna drzwi zewnętrznych aluminiowych

Dom to Twój azyl. Ma być w nim bezpiecznie, ciepło, przytulnie, ale również cicho. Izolacyjność akustyczna jako współczynnik brany pod uwagę podczas wyboru idealnych drzwi wejściowych, także drzwi aluminiowych, ma duże znaczenie. Komfort wynikający z braku niechcianych dźwięków dochodzących z zewnątrz jest nie do przecenienia. Szczególnie jeżeli pracuje się w domu, bądź po ciężkim dniu, chce się w nim po prostu zrelaksować w błogiej ciszy.

Drzwi aluminiowe pełne czy przeszklone?

To nie jedyne pytanie jakie możesz zadać projektując swoje wymarzone aluminiowe drzwi zewnętrzne do domu. Muszą one idealnie współgrać z pozostałymi elementami elewacji budynku, zarówno stylistycznie jak i kolorystycznie. W ofercie Budvar możesz wybierać spośród wielu rozwiązań. Pragniesz mieć niczym nie ograniczony widok – wybierz drzwi aluminiowe przeszklone, lubisz finezyjne i artystyczne rozwiązania – postaw na drzwi aluminiowe pełne, nasycone geometrycznymi zdobieniami, tłoczeniami lub frezami. Oddajemy Tobie również praktycznie nieograniczoną paletę kolorów, z jakiej możesz komponować swoje aluminiowe drzwi zewnętrzne – cała paleta RAL jest do Twojej dyspozycji, zarówno mat, połysk, jak i struktura oraz kolory drewnopodobne i anody.

Najbezpieczniejsze rozwiązania – drzwi aluminiowe do domu

Aluminiowe drzwi zewnętrzne Budvar to także bezpieczeństwo domowej przestrzeni. Wyposażone są w wielopunktowe zabezpieczenie przed włamaniem, na poziomie klasy RC2. Do produkcji naszych drzwi używamy najwyższej jakości aluminium i stosujemy rozwiązania, które sprawiają, że drzwi zewnętrzne aluminiowe do domu są wyjątkowo wytrzymałe, trwałe i solidne. Można je również łatwo wyposażyć w dodatkowe akcesoria z bogatej oferty.

Ciepłe drzwi zewnętrzne to również te z aluminium

Aluminium to materiał, który nie niósł skojarzeń z ciepłem, przez to zarówno okna, jak i drzwi aluminiowe nie cieszyły się dużą popularnością wśród inwestorów indywidualnych. Pora jednak odczarować ten mit. Dzięki wykorzystywaniu wielokomorowych profili z termoizolacyjnymi przekładkami przenikalność cieplna drzwi aluminiowych jest obecnie porównywalna ze współczynnikami, jakie osiąga stolarka z PVC. Wybierając aluminiowe drzwi wejściowe nie musisz obawiać się o ciepło uciekające z domu i – co za tym idzie – zbyt wysokie koszty ogrzewania.

Znajdź salon

Porozmawiaj ze specjalistą.
Infolinia 695 550 044