Logo
Gdzie kupić

Drzwi balkonowe aluminiowe

Minimalizm i trwałość, która zachwyca. Wybierz drzwi balkonowe, które będą designerskim i funkcjonalnym dopełnieniem stolarki aluminiowej w Twoim domu.

Stolarka aluminiowa

Nowoczesne drzwi balkonowe aluminiowe to synonim trwałości, funkcjonalności i dobrego designu. Niezwykle lekki i sztywny profil aluminiowy umożliwia konstruowanie dużych przeszkleń, które otwierają optycznie przestrzeń i gwarantują dużą dawkę światła dziennego w budynku. Dostępne w naszej ofercie drzwi balkonowe charakteryzują się również dobrymi parametrami termicznymi i akustycznymi.

Poszukujesz innego rozwiązania? Na życzenie naszych klientów jesteśmy w stanie wykonać dowolną konstrukcję aluminiową, dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać spersonalizowaną ofertę.

Akcesoria do drzwi balkonowych aluminiowych

Zdecydowałeś się na montaż drzwi balkonowych aluminiowych? Sprawdź gamę dodatków, dzięki którym Twoje aluminiowe drzwi balkonowe staną się jeszcze lepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Drzwi balkonowe aluminiowe – postaw na trwałość

Wybór stolarki do domu to duża inwestycja na lata. Nic więc dziwnego, że podejmując decyzje o zakupie konkretnego rozwiązania, chcemy mieć pewność, że przez długi czas będzie dobrze pełniło swoje zadanie – zapewni nam odpowiednią izolację, bezpieczeństwo, komfort użytkowania, ale także piękny, niezmienny wygląd. Drzwi balkonowe aluminiowe to rozwiązanie dedykowane klientom, dla których wysoka jakość ma szczególne znaczenie. Profil okienny aluminiowy, charakteryzujący się niezwykłą lekkością i sztywnością, umożliwia tworzenie obszernych, stabilnych konstrukcji, które z upływem czasu zachowują pełnie swoich właściwości. Jeśli więc chcesz postawić na najwyższej jakości okna premium, wybierz montaż stolarki aluminiowej.

Drzwi balkonowe do domu, które zatrzymują ciepło

Aluminium jeszcze do niedawna kojarzyło się wyłącznie z materiałem wykorzystywanym w budynkach użyteczności publicznej, w których izolacja cieplna nie była najważniejszym kryterium wyboru stolarki. Obecnie, drzwi balkonowe aluminiowe stosowane są powszechnie również w budownictwie prywatnym, np. domach jednorodzinnych. Budvar, jako producent stolarki aluminiowej w swojej ofercie posiada drzwi balkonowe o podwyższonej izolacji termicznej, wyposażone m.in. w przekładkę termiczną, która dba o odpowiedni komfort cieplny w pomieszczeniu. Dzięki temu, stolarka aluminiowa, poza estetycznym, minimalistycznym designem, wyróżnia się również dobrymi właściwościami termicznymi.

Kolory drzwi balkonowych aluminiowych

Ogromną zaletą stolarki aluminiowej jest jej szerokie spektrum kolorystyczne. Dzięki możliwości zastosowania dowolnego koloru, który oferuje paleta barw RAL, drzwi balkonowe aluminiowe mogą przybierać różnorodne kolory – od nowoczesnych szarości i czerni, po soczyste żółcie i zielenie, przez stonowane beże i biele. Drzwi balkonowe z aluminium mogą imitować również drewno, czy beton. Możliwości jest bardzo wiele, a ograniczenie stanowi tylko nasza wyobraźnia. Sam zdecyduj, który kolor drzwi balkonowych będzie najlepiej współgrał z designem Twojego domu.

Znajdź salon

Porozmawiaj ze specjalistą.
Infolinia +48 695 550 044