Drzwi wejściowe PCV

Twoje drzwi, Twój świat.
Artystyczny, mediolański design, czy skandynawska prostota i minimalizm? Wyrusz z nami w podróż po najpiękniejszych miastach Europy i odkryj drzwi PVC, które będą idealnie współgrać z Twoim światem.

Ukryj tekst

Drzwi wejściowe PVC

To najcieplejsze rozwiązanie, które zadba nie tylko o Twoje bezpieczeństwo, ale także o komfort termiczny i akustyczny. Drzwi wykonane w autorskiej technologii Titanium gwarantują wysoką jakość na lata.  Titanium Technology 

Ciepło i komfortowo

Drzwi wejściowe PCV tworzymy z myślą o tym by zapewniły Ci komfort akustyczny, termiczny i pozwoliły odciąć się od tego co zostawiasz za nimi przekraczając próg swojego domu.

Materiał PCV, z którego produkujemy drzwi charakteryzuje się doskonałymi właściwościami izolacyjnymi, dzięki czemu nie musisz martwić się o uciekające ciepło z domu i wysokie rachunki za ogrzewanie.

Pewna jakość na lata

Wiemy, że zakup drzwi to decyzja na lata, a my tak sami jak Ty chcemy mieć pewność, że wybierasz dobrze. Dlatego wykorzystując blisko 30 lat doświadczeń postanowiliśmy sami produkować nasze profile drzwiowe, aby dbać o jakość już od samego początku.

Dzięki temu wyposażymy Twój dom w drzwi PCV, które zachowają piękny wygląd i jakość na lata.

Dbamy o to, co ważne

Działamy odpowiedzialnie i ekologicznie, w trosce o zdrowie naszej Planety i przyszłość kolejnych pokoleń. Nasze drzwi wejściowe produkujemy bez dodatku ołowiu, kadmu oraz innych związków metali ciężkich, które prowadzą do zanieczyszczenia naszego ekosystemu. Nasze zobowiązanie potwierdzamy certyfikatem.

Wybierając nasze drzwi stajesz po stronie natury.

Znajdź najbliższy salon
×