Drzwi wejściowe PVC

Twoje drzwi, Twój świat.
Artystyczny, hiszpański design czy finlandzka surowość i minimalizm? Wyrusz z nami w podróż po najpiękniejszych miastach Europy i odkryj drzwi PVC, które będą idealnie współgrać z Twoim światem.

Ukryj tekst

Ciepło i komfortowo

Drzwi wejściowe PCV tworzymy z myślą o Tobie i Twoim komforcie, zarówno akustycznym, jak i termicznym. Nasz wysokiej jakości produkt pozwoli Ci odciąć się od tego, co zostawiasz na zewnątrz, przekraczając próg swojego domu.

Materiał PCV, z którego produkujemy drzwi zewnętrzne charakteryzuje się doskonałymi właściwościami izolacyjnymi, dzięki czemu nie musisz martwić się o uciekające ciepło z domu i wysokie rachunki za ogrzewanie.

Pewna jakość na lata

Wiemy, że zakup drzwi to decyzja na lata, a my – tak samo jak Ty – chcemy mieć pewność, że wybierasz dobrze. Dlatego, wykorzystując ponad 30-letnie doświadczenie, postanowiliśmy sami produkować nasze profile drzwiowe, aby dbać o jakość już od samego początku.

Dzięki temu jesteśmy w stanie wyposażyć Twój dom w drzwi PVC, które zachowają piękny wygląd i jakość przez lata.

Dbamy o to, co ważne

Działamy odpowiedzialnie i ekologicznie, w trosce o zdrowie naszej Planety i przyszłość kolejnych pokoleń. Nasze drzwi zewnętrzne PVC produkujemy bez dodatku ołowiu, kadmu oraz innych związków metali ciężkich, które prowadzą do zanieczyszczenia ekosystemu. Nasze zobowiązanie potwierdzamy odpowiednim certyfikatem.

Wybierając nasze drzwi zewnętrzne stajesz po stronie natury.

Znajdź najbliższy salon
×