Logo
Gdzie kupić

Drzwi zewnętrzne PCV

Twoje drzwi, Twój świat. Artystyczny, hiszpański design czy finlandzka surowość i minimalizm? Wyrusz z nami w podróż po najpiękniejszych miastach Europy i zdecyduj jakie drzwi zewnętrzne PVC (wymiennie PCV) będą idealnie współgrać z Twoim domem.

Drzwi wejściowe PCV

Nowoczesne drzwi zewnętrzne to rozwiązanie, które zadba nie tylko o Twoje bezpieczeństwo, ale także o komfort termiczny i akustyczny. Wybierając drzwi wejściowe Budvar, które wykonane są w autorskiej technologii Titanium Technology, masz pewność, że zyskujesz trwały i wytrzymały produkt, odporny na zarysowania i szkodliwy wpływ warunków atmosferycznych. Zewnętrzne drzwi plastikowe (PVC) z domieszką tlenku tytanu to drzwi, które posłużą przez lata.

Akcesoria do drzwi

Dopasuj drzwi wykorzystując akcesoria do drzwi wejściowych.

Ciepłe drzwi zewnętrzne do Twojego domu

Materiał PCV, z którego produkujemy nasze plastikowe drzwi zewnętrzne charakteryzuje wysoka izolacyjność cieplna, dzięki czemu nie musisz martwić się o uciekające ciepło z domu i wysokie rachunki za ogrzewanie. Przenikalność cieplna drzwi wejściowych określa ile ciepła ucieka przez przegrody termiczne. Ciepłe drzwi zewnętrzne charakteryzują się niską wartością tego wskaźnika – bo im niżej, tym lepiej. Świadczy to dobrej izolacyjności danego modelu w ofercie producenta. Współczesna technologia pozwala na utrzymanie doskonałych parametrów cieplnych także dla drzwi zewnętrznych PCV (PVC) posiadających ozdobne przeszklenia.

Izolacja akustyczna drzwi zewnętrznych

Drzwi wejściowe PCV tworzymy z myślą o Tobie i Twoim komforcie, zarówno akustycznym, jak i termicznym. Nasz wysokiej jakości produkt pozwoli Ci odciąć się od tego, co zostawiasz na zewnątrz, przekraczając próg swojego domu. Izolacja akustyczna drzwi zewnętrznych działa na odwrotnych zasadach niż przenikalność cieplna. W tym wypadku zależy nam na jak najwyższym wskaźniku, aby cieszyć się przyjemną ciszą w pomieszczeniu. Drzwi zewnętrzne wygłuszające o zadowalającym poziomie Rw (minimum 30 dB), skutecznie odizolowują od hałasu z zewnątrz.

Pewna jakość na lata dzięki autorskim profilom drzwiowym

Wiemy, że zakup drzwi wejściowych do domu to decyzja na lata, a my – tak samo jak Ty – chcemy mieć pewność, że wybierasz dobrze. Dlatego, wykorzystując ponad 30-letnie doświadczenie, postanowiliśmy sami produkować nasze profile drzwiowe, aby dbać o jakość już od samego początku.

Dzięki temu jesteśmy w stanie wyposażyć Twój dom w drzwi PVC, które zachowają piękny wygląd i jakość przez lata.

Nowoczesne drzwi zewnętrzne – dbamy o to, co ważne

Działamy odpowiedzialnie i ekologicznie, w trosce o zdrowie naszej Planety i przyszłość kolejnych pokoleń. Nasze drzwi zewnętrzne PCV produkujemy bez dodatku ołowiu, kadmu oraz innych związków metali ciężkich, które prowadzą do zanieczyszczenia ekosystemu. Nasze zobowiązanie potwierdzamy odpowiednim certyfikatem.

Wybierając nasze drzwi zewnętrzne stajesz po stronie natury.

Drzwi wejściowe do domu

Nowoczesne drzwi wejściowe do domu jednorodzinnego powinny być jego wizytówką. Odpowiednio dopasowane do indywidualnego stylu i charakteru budynku, mają za zadanie zapewnić Ci komfort oraz poczucie bezpieczeństwa. Nie mniej istotne jest to, aby drzwi wejściowe do mieszkania lub domu były wytrzymałe oraz szczelne – nie przepuszczały do środka niechcianych dźwięków z zewnątrz i nie wypuszczały z kolei ciepła ze środka.

Drzwi zewnętrzne – przeszkolne i pełne

W ofercie Budvar posiadamy zarówno drzwi zewnętrzne przeszklone, jak i drzwi zewnętrzne z szybą, która jest jedynie elementem wypełnienia. Ponadto, w sześciu dostępnych kolekcjach znajduje się wiele modeli produktów z innymi charakterystycznymi cechami, jak: frezy, geometryczne wzory, zdobienia INOX, a także drzwi PVC zewnętrzne pełne – z gładkim panelem wsadowym.

Odkryj pozostałe kolekcje drzwi zewnętrznych aluminum

Znajdź salon

Porozmawiaj ze specjalistą.
Infolinia 695 550 044