Logo
Gdzie kupić

Akcesoria do Twoich drzwi zewnętrznych

Wybierz świetnie zaprojektowane, odpowiednio dobrane i dostosowane do indywidualnych preferencji, akcesoria drzwiowe. Zapewnij Twoim drzwiom dobry design i funkcjonalność, a sobie komfort i poczucie bezpieczeństwa na długie lata.

Akcesoria do drzwi zewnętrznych

Spersonalizuj okno dodatkowymi akcesoriami

Akcesoria do drzwi zewnętrznych - na co się zdecydować?

Dlaczego warto zainwestować w akcesoria do drzwi?

Ważnymi elementami w wyglądzie drzwi, wpływającymi na ich montaż i prawidłowe działanie, są akcesoria drzwiowe. Niektóre mają za zadanie zwiększać bezpieczeństwo domowników, jak np. zasuwnice, inne cieszą oczy, udoskonalając design drzwi wejściowych. Są też takie akcesoria, które wznoszą użyteczność i funkcjonalność na wyższy poziom, wpisując się w ideę domu inteligentnego, zdalnie sterowanego. Aby jednak wszystkie te produkty spełniały swoje funkcje i gwarantowały bezpieczeństwo, warto wybrać te o najwyższej jakości, dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Szyby drzwi zewnętrznych

Szyby nie kojarzą się z domyślnym wypełnieniem drzwi wejściowych, a jednak również w ofercie tej kategorii produktów marki Budvar, można znaleźć przeszklone modele drzwi zewnętrznych. Takie wykorzystanie fragmentów szyby, wprowadza do wnętrza więcej światła oraz nadaje powierzchni nową perspektywę. Szyba do drzwi zewnętrznych może być m. in. matowa, przezroczysta, jak i laminowana. W naszej ofercie posiadamy również szyby ornamentowe oraz lustra weneckie.

Klamki i pochwyty do drzwi zewnętrznych

Wybór odpowiednich klamek i pochwytów do drzwi zewnętrznych to decyzja, którą warto podjąć z pełną świadomością, gdyż ma ona wpływ na bezpieczeństwo oraz design – nie tylko drzwi wejściowych, ale również całego budynku. Wybierając klamkę lub pochwyt do drzwi, dokładnie taki, jaki nam się podoba, mamy pewność, że ich wykończenie będzie zgodne z oczekiwaniami. Wśród wielu modeli w ofercie Budvar, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, również z myślą o bezpieczeństwie.

Zasuwnice drzwiowe

Nieodłącznym elementem ryglującym drzwi zewnętrzne są zasuwnice. Zapewniają one bezpieczeństwo domownikom, a wybór odpowiednich mechanizmów potrafi wpłynąć na komfort użytkowania. W ofercie posiadamy wielopunktowe modele drzwiowych zasuwnic hakowo-bolcowych sterowanych klamką lub kluczem. Niektóre z nich dodatkowo dedykowane są do drzwi zewnętrznych wyposażonych w rozwiązania Smart Home.

Smart Home – drzwi zewnętrzne z zamkiem elektrycznym

Spraw, aby Twój dom był naprawdę bezpieczny i wybierz smart zamek do drzwi. Dzięki funkcjonalności Smart Home nie musisz wracać się, by sprawdzić, czy zamknąłeś drzwi na klucz, zrobisz to przez dedykowaną aplikację. Z dowolnego miejsca na świecie możesz decydować o jakiej porze chcesz otwierać okna, drzwi smart czy też podnosić rolety zewnętrzne.

Znajdź salon

Porozmawiaj ze specjalistą.
Infolinia 695 550 044