Logo
Gdzie kupić
dom z cegły z oknami pvc

Akcesoria okienne

Odpowiednio dobrane akcesoria do okien i drzwi zapewnią komfort i bezpieczeństwo na długie lata. Dzieje się to za sprawą użycia najwyższej jakości materiałów. Te detale potrafią nawet odmienić wygląd całego wnętrza. Dzięki akcesoriom okna stają się bardziej funkcjonalne i łatwiejsze w użytkowaniu.

Akcesoria do okien

Spersonalizuj okno dodatkowymi akcesoriami

Akcesoria do okien PCV - jakie wybrać?

okucia okienne okna pvc
otwarte okno pcv klamka okienna

Szyby

Szyby zajmują największą powierzchnię całego okna. Dlatego są bardzo ważnym czynnikiem wpływającym nie tylko na termoizolację, ale także na poziom doświetlenia całego mieszkania. To jednak nie wszystko! Do okien PVC stosujemy szyby zespolone, czyli takie które są hermetycznie uszczelnione i składają się co najmniej dwóch szyb. Przestrzeń między szybami wypełniona jest gazem szlachetnym który dodatkowo dodatkowo obniża współczynnik przenikania ciepła.

Okucia okienne

Ukryte zawiasy to nowy standard estetyki okna. Są one niewidoczne od strony zewnętrznej.
Blokada błędnego położenia klamki, zapewnia ochronę przed wypadnięciem skrzydła okiennego z zawiasów. Nasze okna możesz wyposażyć w dodatkową ochronę antywłamaniową wybierając okucia, które będą stały na straży Twojego bezpieczeństwa.Czujniki MVS, czyli kontraktony stanowią kolejną barierę antywłamaniową. A to tylko kilka dostępnych funkcji zapewniających komfort i bezpieczeństwo

Szprosy

Okna ze szprosami dodają mieszkaniu elegancji. Szprosy nadają oknom niepowtarzalnego wyglądu i charakteru. Dzięki nim nawiązują do konstrukcji montowanych niegdyś w staropolskich dworkach. Obecnie co raz częściej wybierane, także w nowoczesnym budownictwie, gdzie mogą stanowić elegancki detal dopracowania wnętrza.

Klamki okienne i pochwyty

Klamki nie tylko umożliwiają sterowanie położeniem skrzydła, ale dają Ci także poczucie bezpieczeństwa. Sprawdź dostępne wzory klamek i pochwytów. Oprócz klamek do okien znajdziesz tu także pochwyty i klamki do drzwi zewnętrznych, wewnętrznych i tarasowych.

taras duże szyby

Nawiewniki powietrza

Przepływ powietrza jest niezwykle ważny dla zdrowia, ale także zapobiega gromadzeniu się wilgoci na szybach i ścianach. Gdy Twoje okna są wciąż zaparowane montaż nawiewników może pomóc rozwiązać Twój problem. Dopasuj nawiewnik okienny do swoich potrzeb, aby cieszyć się świeżym powietrzem bez konieczności otwierania okien.

Nakładki aluminiowe

To rozwiązanie łączy ze sobą dwa surowce PVC i aluminium. Dzięki temu naszym oknom PVC możemy nadać wygląd aluminiowych, zachowując świetnie parametry termoizolacyjne. Nakładka aluminiowa montowana jest na okno od strony zewnętrznej. W ten sposób w środku pozostajemy przy standardowym wyglądzie okna, a na zewnątrz mamy aluminiową powierzchnię niezwykle łatwą do czyszczenia i pielęgnacji

Znajdź salon

Porozmawiaj ze specjalistą.
Infolinia 695 550 044