Drzwi tarasowe PVC

Rozwiązania drzwi tarasowych PVC, które pozwalają na funkcjonalne połączenie przestrzeni domowej z wyjściem na taras.

Ukryj tekst

Dostępne rodzaje drzwi tarasowych PVC

Drzwi tarasowe PVC to wysokiej jakości rozwiązania pozwalające na połączenie Twojego tarasu z ogrodem. Sprawdź dostępne w ofercie rodzaje drzwi tarasowych: drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne T-Slide, drzwi tarasowe uchylno-przesuwne HKS oraz drzwi tarasowe równolegle-przesuwne PremiLine stanowiące idealne wyjście na taras.

*wartość Uw uzyskana wg normy DIN EN ISO 10077-2 dla drzwi tarasowych o wymiarach 3000 x 2300 mm z opcją standardowej dwukomorowej szyby z ciepłą ramką, w schemacie otwierania „A”. W przypadku drzwi PremiLine wartość tą uzyskano dla szyby jednokomorowej.

Drzwi tarasowe – przestrzeń pozbawiona barier

Najnowsze rozwiązania technologiczne zastosowane dla drzwi tarasowych z oferty Budvar sprawiają, że zaciera się granica pomiędzy wnętrzem mieszkalnym a powierzchnią tarasu. Systemy przesuwnych drzwi pozwalają, aby taras z ogrodem stały się integralną częścią domu i dodatkową przestrzenią służącą pracy, wypoczynkowi oraz spotkaniom towarzyskim.

Drzwi tarasowe pozwalają na jeszcze więcej światła

Bogato przeszklone drzwi tarasowe PVC pozwalają na wprowadzenie do Twojej przestrzeni jeszcze więcej światła! Jasne pomieszczenia pozytywnie wpływają na zdrowie, oddziałują na samopoczucie i dodają energii do działania.

Idealne dopasowanie drzwi tarasowych do Twojego domu

Drzwi tarasowe dostępne są w szerokiej palecie kolorystycznej, co gwarantuje możliwość zachowania spójności w aranżacji pomieszczeń oraz estetyczne dopasowanie do elewacji budynku. W ofercie znajdują się różne rodzaje drzwi tarasowych dostępne zarówno w tradycyjnych ciepłych kolorach idealnie odwzorowujących strukturę drewna, jak i w odcieniach bieli czy nowoczesnej szarości.

Znajdź najbliższy salon
×