Okna aluminiowe do Twojego domu

Ukryj tekst

Okna wykonane z aluminium cechują się niebywałą wytrzymałością i odpornością na warunki atmosferyczne, ale także wyjątkowym designem. To doskonałe rozwiązanie w projektowaniu nowoczesnych przestrzeni, których domeną są duże przeszklenia. Szeroki zakres dostępnych konstrukcji umożliwia wykonanie okna w wielu wariantach: rozwierne, uchylne, rozwierno- uchylne, uchylno- przesuwne, a także okna obrotowe. Okna mogą przyjmować również różne kształty dzięki możliwości gięcia profili.Decydując się na okna z tego rodzaju materiału możesz uczynić je wyjątkowym, dzięki szerokiemu wachlarzowi kolorystyki. Wszystko to dzięki dostępnej pełnej palety RAL. Proponujemy trzy standardy okien aluminiowych, tak by odpowiedzieć na potrzeby różnych inwestycji i projektów. Wybierz jedno z naszych rozwiązań premium, plus lub standard.

Okna Premium
System, w którym zastosowano nowatorskie rozwiązanie dodatkowej uszczelki termicznej, dzięki któremu uzyskano bardzo wysoką szczelność okien oraz doskonałe parametry termiczne, które odpowiadają wymogom jakie przepisy prawne stawiać będą stolarce aluminiowej w najbliższym czasie.

Niegdyś stolarka aluminium stosowana była w budynkach użyteczności publicznej. Obecnie jednak zaczynamy doceniać jej zalety, dzięki czemu coraz śmielej wkracza do naszych domów.

Kolejnym atutem jest duża ilość światła dziennego, które ma dobroczynny wpływ na nasze samopoczucie i komfort życia.
Połączenie dyskretnej stylistyki okien aluminiowych z siłą i technologią, daje niepowtarzalny efekt i dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

RENOWACJA

Systemy aluminiowe pozwalają na przystosowanie okien i drzwi do renowacji. Funkcję tę umożliwia dodatkowy profil adaptacyjny oraz tzw. „płetwa renowacyjna” o odpowiedniej szerokości, która zawsze znajduje się od strony wewnętrznej konstrukcji.

Znajdź najbliższy salon
×