Logo
Gdzie kupić

Okna w salonie

Salon jest miejscem, które powinno być dumą każdego domownika. To właśnie tutaj przyjmujemy gości i zgodnie z tradycją, chcemy ich podjąć jak najlepiej, dbając m.in. o ich komfort.

Okna w salonie

Nie ma salonu bez okien. Jego aranżacja wymaga uwzględnienia wszystkich funkcji, jakie reprezentacyjna przestrzeń domu powinna spełniać. Salon to miejsce spotkań towarzyskich i rodzinnych. To również obszar, gdzie możemy odpocząć, korzystając z rozrywki, takiej jak: telewizja, filmy, książki… Pełnemu komfortowi sprzyja poczucie bezpieczeństwa i wygody użytkowania. W oknach do salonu zapewni je zastosowanie dodatkowych rozwiązań. Należą do nich m.in. hamulec rozwarcia, wielostopniowy uchył, niski próg w drzwiach tarasowych i systemy antywłamaniowe. Wybierając okna do salonu warto pamiętać, że to inwestycja na dziesięciolecia. Dlatego, bez względu na to, czy stawiamy na drewniane okna w salonie, czy wybieramy te z PCV lub aluminium, nikt nie powinien rezygnować z wysokiej jakości. Zagwarantować ją może wykorzystanie najlepszych materiałów podczas produkcji okien oraz ich profesjonalny montaż.

Dlaczego nasze okna?

Przytulnie i cicho

Komfortowy salon to salon jasny i wolny od hałasu i ten, który gwarantuje idealną temperaturę, bez względu na warunki za oknem. Stolarka otworowa ma ogromny wpływ na stopień wyciszenia i izolacji termicznej w pomieszczeniu. Dzięki oknom MD, które posiadają nowatorskie rozwiązanie w postaci trzeciej uszczelki, każdy salon stanie się ostoją ciszy i komfortu termicznego. Zaś rolety zewnętrzne, dopasowane do indywidualnych potrzeb, pozwolą osiągnąć jeszcze większe zadowolenie.

W trosce o bezpieczeństwo

Jak chronić dom przed kradzieżą? Najczęstszym sposobem, w jaki włamywacze dostają się do domów jest naruszenie drzwi balkonowych i okien. Jak się przed tym ustrzec? Wystarczy wybrać okna z wysokim poziomem zabezpieczeń antywłamaniowych. Zastosowanie okuć antywyważeniowych, szyb antywłamaniowych, klamki z kluczykiem czy kontaktronów (czujników alarmowych) – oto sposoby na zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa domownikom.

Okna w salonie – wygoda to podstawa

Projekt salonu powinien odpowiadać na wszystkie potrzeby jego użytkowników. Ta zasada dotyczy również okien. Wietrzenie salonu i otwieranie go na zewnątrz musi być wygodne. Dlatego blokowanie otwartego okna przy użyciu doniczki to już przeszłość. Za tę funkcję okna odpowiada hamulec rozwarcia sterowany klamką. Dzięki niemu rozwarte skrzydło okienne możemy stabilnie zablokować na wybranej szerokości – wystarczy przekręcić klamkę do dołu. Z kolei wielostopniowy uchył pozwala na ustawienie okna w wybranej pozycji na uchylonym skrzydle.

Salon otwarty na świat

Nowoczesny salon to przestrzeń, której nic nie powinno ograniczać. Połączenie salonu z balkonem, tarasem lub ogrodem stworzy niezwykły klimat i jeszcze lepsze warunki do wypoczynku. W osiągnięciu tego efektu najlepiej sprawdzą się drzwi tarasowe T-Slide HST firmy Budvar. T-Slide HST posiadają ukryte okucia, a ich jedynym wyraźnym elementem jest elegancka klamka. Niski próg eliminuje ryzyko potknięcia podczas przechodzenia. Dzięki systemowi samodomykania Best Close użytkowanie drzwi jest w pełni komfortowe: ciche, bezpieczne i niezwykle wygodne.

Więcej światła

Żaden system oświetleniowy nie zastąpi dobroczynnego wpływu światła słonecznego. To ono zarządza naszym zegarem biologicznym i sprzyja naszemu zdrowiu. Dlatego światła nie może zabraknąć w żadnym salonie. Budvar oferuje swoim klientom pierwszy na rynku system, który zapewnia 27 % więcej światła w pomieszczeniu. Wszystko dzięki zwiększonej powierzchni szklenia o oknach T-Slim. Z oknami Budvar  każdy salon będzie pełen blasku.

Okna PVC

Sprawdź nasze okna

Akcesoria

Spersonalizuj okno dodatkowymi akcesoriami

Znajdź salon

Porozmawiaj ze specjalistą.
Infolinia 695 550 044