Logo
Gdzie kupić

Drzwi na taras

Taras połączony z salonem lub innym pomieszczeniem, jak np. jadalnią czy kuchnią, jest coraz częściej stosowanym rozwiązaniem architektonicznym. Dbamy o jego zieloną aranżację, otwieramy się i poszukujemy dodatkowej przestrzeni, dlatego taras znów jest bardzo ważną częścią naszych domów i mieszkań.

Drzwi na taras

Wyraźna granica między zewnętrznym tarasem a częścią mieszkalną to już przeszłość. Dlatego tak ważna jest odpowiednia aranżacja, zarówno wnętrza, jak i tarasu. Ich połączenie powinno być płynne i w niczym nie może ograniczać swobody domowników. Aby to osiągnąć, konieczny jest wybór odpowiedniego systemu przejścia między tymi dwiema strefami w naszej przestrzeni. Decyzja wydaje się trudna, bo wiąże się z inwestycją na wiele lat, a nawet dekad. Konieczne jest rozwiązanie, które odznacza się wysoką jakością, wytrzymałością, bezpieczeństwem i oczywiście – ponadczasowym, eleganckim wyglądem. Aby spełnić wszystkie wymienione wymagania, warto wybrać drzwi przesuwne T-Slide firmy Budvar Centrum. Z nimi taras i salon będą ze sobą harmonijnie współgrać.

Titanium Technology – drzwi na lata

Drzwi tarasowe T-Slide są produkowane przy wykorzystaniu Titanium Technology. Dzięki temu drzwi posiadają zwiększone parametry wytrzymałościowe, co potwierdza Certyfikat klasy S. Profile T-Slide cechuje wyjątkowa termika, duża sztywność, wysoka odporność powierzchni, a także wysoki połysk. Jakość i wytrzymałość drzwi T-Slide HST potwierdza przedłużona gwarancja, a profesjonalne usługi montażowe Budvar zapewniają pełną satysfakcję z dokonanego wyboru.

„Nie” dla wysokich progów

Przechodzenie przed drzwi niejednokrotnie kończy się potknięciem, a nieraz nawet upadkiem. Takim sytuacjom winne są wysokie progi. Czy trzeba przez to, a raczej przez nie, przechodzić? W Budvar Centrum odpowiadamy: „nie”. Drzwi tarasowe T-Slide zostały wyposażone w niski próg, który pozwala uniknąć potknięć przy przechodzeniu. Koniec z sytuacjami, kiedy straciliśmy równowagę i upuściliśmy napoje niesione na tacy. Od dziś dorośli i dzieci mogą bezpiecznie przekraczać granicę dom-taras.

System Best Close dla wygody zamykania

Masywne drzwi tarasowe kojarzą się z otwieraniem i zamykaniem, które wymaga wysiłku. T-Slide HST zaprzecza temu stereotypowi. Wszystko dzięki zastosowaniu specjalnego systemu samodomykania Best Close. Z nim przesuwanie i zamykanie drzwi nie wymaga użycia siły, a jest wyjątkowo płynne. Co więcej, Best Close to rozwiązanie podnoszące poziom bezpieczeństwa, ponieważ eliminuje prawdopodobieństwo przytrzaśnięcia osoby lub zwierzęcia podczas zamykania.

Niewidoczne okucia – widoczna elegancja

Jeśli przejście między tarasem a częścią mieszkalną ma być płynne, warto ograniczyć liczbę dostrzegalnych elementów wyposażenia drzwi tarasowych. W T-Slide HST zastosowano niewidoczne okucia: nie widać ani prowadnic, ani zawiasów. To pozwala skupić wzrok na krajobrazie na zewnątrz, a także eliminuje irytujący problem zahaczania firan i zasłon podczas otwierania drzwi. Jedynym zauważalnym elementem wyposażenia jest klamka, która podkreśla elegancki design drzwi T-Slide HST.

Indywidualne dopasowanie to więcej możliwości

Wygląd drzwi to nie wszystko. Najważniejsze jest ich dostosowanie do indywidualnych potrzeb domowników. Jeśli głównym priorytetem jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa, Budvar  oferuje szereg rozwiązań antywłamaniowych. Są to m.in.: klamki z kluczykiem, okucia antywyważeniowe, czujniki alarmowe czy szyby antywłamaniowe. Osobom, które cenią ciszę i komfort polecamy zastosowanie trzeciej uszczelki oraz montaż rolet zewnętrznych. Drzwi tarasowe T-Slide HST są dostosowane na miarę bardzo indywidualnych potrzeb.

Drzwi tarasowe PVC

Akcesoria

Spersonalizuj drzwi dodatkowymi akcesoriami

Znajdź salon

Porozmawiaj ze specjalistą.
Infolinia 695 550 044