Logo
Gdzie kupić

Okna do łazienki

Łazienka to przestrzeń, w której szczególnie odczuwana jest potrzeba intymności, a jej funkcjonalność i estetyka powinny iść ze sobą w parze. Okna do łazienki muszą spełniać wszystkie te funkcje i potrzeby.

Okna do łazienki na miarę domowego SPA

Idealne okna do łazienki, to takie dzięki którym czujemy się w tym pomieszczeniu niczym w SPA – intymnie i relaksującą. Jak to osiągnąć? Jakie okna do łazienki wybrać? Przede wszystkim okna łazienkowe powinny być odporne na wilgoć, dlatego niezależnie czy zdecydujemy się na okna do łazienki PCV czy okna do łazienki drewniane, to powinny one posiadać funkcjonalne rozwiązania np. umożliwiające dodatkową wentylację, opcję uchylania i rozszczelnienia. Intymność natomiast zapewnią specjalne przeszklenia, które ukryją nas przed wzrokiem osób z zewnątrz, a jednocześnie zapewnią odpowiednią ilość światła dziennego.

Dlaczego nasze okna?

Dostęp do naturalnego światła

Nic nie może zastąpić naturalnego światła. To ono najlepiej wpływa na nasze samopoczucie i podnosi komfort widzenia, co jest niezwykle ważne podczas różnych czynności wykonywanych w łazience, takich jak np. makijaż czy golenie zarostu. Im więcej światła dziennego wpada do łazienki przez odpowiednio dopasowane okna, tym lepiej widzimy tak ważne dla nas szczegóły zabiegów kosmetycznych. Więcej światła w łazience, to również więcej zdrowia dla naszych oczu.

Spełniona potrzeba intymności

Intymnie i widno w łazience? Jeśli zastanawiasz się, jak pogodzić potrzebę intymności z dostępem do naturalnego światła w łazience, to mamy dla Ciebie odpowiedź. Wybierz okno łazienkowe ze specjalnym przeszkleniem lub/i zamontuj je wysoko, a do tego dodatkowo dobierz rolety lub żaluzje, które będą spełniały jeszcze jedną funkcję – bezpieczeństwa.

Szyby ornamentowe – estetyka i funkcjonalność

Ładnie się prezentują, dodając łazience stylowego charakteru, a jednocześnie nie pozwalają zajrzeć ciekawskim oczom z zewnątrz do środka. Szyby ornamentowe, to wyjątkowy element aranżacji przestrzeni w łazience, który dekoruje i ukryje Twoje domowe SPA przed światem zewnętrznym. Wybierz jeden z szerokiej gamy ornamentów lub zamów wzór dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb i podziwiaj okno z ornamentowym widokiem!

Sprytna mikrowentylacja i stopniowy uchył

Mikrowentylacja to niewidoczna funkcja w oknie, która jest ukryta w odpowiednim miejscu i działa za pomocą specjalnego zaczepu. Przez odpowiednie położenie klamki, okno jest jednocześnie zamknięte i dyskretnie rozszczelnione. Dzięki temu następuje mikro wymiania świeżego powietrza i odprowadzenia nagromadzonej wilgoci. Możliwość stopniowego uchyłu pozwala na dopasowanie intensywności wietrzenia dopasowanej do pory roku i warunków atmosferycznych.

Okna PVC

Sprawdź nasze okna

Akcesoria

Spersonalizuj okno dodatkowymi akcesoriami

Znajdź salon

Porozmawiaj ze specjalistą.
Infolinia 695 550 044