Logo
Gdzie kupić

Okna w pokoju dziecka

Pokój dziecka to mały- wielki świat, który zmienia się i rozwija wraz z jego mieszkańcem. Dzieci kochają się bawić, zdobywać nowe umiejętności i stawać się „dużymi”. Okna do pokoju dziecka muszą zapewnić komfort podczas zabawy i nauki oraz bezpieczeństwo w każdej sytuacji.

Okna do pokoju dziecka na straży komfortu i bezpieczeństwa zabawy

Okna w pokoju dziecięcym muszą zapewniać odpowiednie warunki do zabawy i nauki, a jednocześnie gwarantować bezpieczeństwo podczas niezliczonych harców i odkrywania świata. Okna do pokoju dziecka nie mogą być przypadkowe. Muszą zabezpieczać je przed nieprzewidzianymi sytuacjami. Dlatego okna z przeznaczeniem do pokojów dziecięcych zostały zaprojektowane tak, aby wykluczyć z otoczenia dzieci potencjalne zagrożenia. Dlatego tak ważne jest, aby okna do pokoju dziecka chroniły przed zimnem i hałasem z zewnątrz, zapewniały jak najlepszy dostęp do naturalnego światła i świeżego powietrza, a przede wszystkim nie stwarzały zagrożenia wypadnięcia z okna, jeśli dziecku udałoby się je otworzyć na oścież. Dlatego inwestycja w bezpieczne okno do pokoju dziecka jest wydatkiem bez żadnych kompromisów.

Dlaczego nasze okna?

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Radość i wygoda dziecka czy wysoki poziom bezpieczeństwa? Możliwość komfortowego wietrzenia pokoju i mycia szyb czy też okna, które nie otwierają się na oścież? Okna w pokoju dziecka powinny być przede wszystkim bezpieczne dla małego i większego domownika. Dzięki funkcji Tilt-First Twoje dziecko może uchylić bezpiecznie okno, ale nie zdoła już otworzyć go na całą szerokość. Dzięki temu Twój dom jest bezpieczny, a Ty – rodzicu jesteś spokojny.

Tilt-First – okna do pokoju dziecka z klamką na kluczyk

Tam gdzie są dzieci, tam trzeba mieć „oczy dokoła głowy”. Nawet najczujniejsi opiekunowie mogą nie zdążyć zareagować na czas, jeśli dziecko otworzy okno na oścież. Dlatego okna do pokoju dziecka muszą być wyposażone w system Tilt-First. To specjalna klamka, która posiada zamek blokujący otwieranie, ale pozostawia możliwość uchylenia okna. Jedynie osoba, która posiada klucz do klamki może w pełni otworzyć okno.

Dostęp do naturalnego światła

Dostęp do światła dziennego ma kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania i rozwoju dziecka. Okno w pokoju dziecięcym powinno zapewniać go jak najwięcej. Wybierając okna o wysokim współczynniku przepuszczalności światła, dziecko może lepiej rozwijać swoje funkcje poznawcze i obserwować świat za oknem. Niech zachwyt i promienny uśmiech gości na twarzy dzieci niezależnie od pogody.

Komfort termiczny i akustyczny

Wybierając okna do pokoju dziecka warto zastanowić się, z jakimi niedogodnościami zewnętrznymi może mieć ono do czynienia. Hałas? Zbyt ostre światło o poranku? A może jego brak z powodu umiejscowienia po północnej stronie? Letni skwar czy dokuczliwy chłód w sezonie zimowym? Komfort i zdrowie Twojej pociechy jest zapewne elementem szczególnej troski, dlatego wybieraj okna do pokoju dziecka, które zapewnią najwyższy komfort termiczny i akustyczny.

Design na miarę najmłodszych domowników

Projekt pokoju dziecka to ogromne wyzwanie. Trzeba jednocześnie zadbać o jego funkcjonalność i piękno. Warto też pamiętać o przyszłych zmianach, wynikających z rozwoju jego mieszkańca. Stworzenie harmonijnej aranżacji wymaga doboru odpowiednich okien. Dzięki szerokiej palecie kolorystycznej i wielu wzorom profili, okna Budvar Centrum znajdą zastosowanie w każdym projekcie pokoju dziecka, niezależnie od jego wieku.

Mikrowentylacja i stopniowy uchył w służbie najmłodszych

Dzięki funkcji mikrowentylacji i stopniowego uchyłu w oknie, właściwa cyrkulacja powietrza w pokoju dziecięcym jest na porządku dziennym. Już nie trzeba wybierać między zaduchem a chłodem. Warto pamiętać, że właściwa wentylacja w pomieszczeniu niweluje poziom nagromadzenia wilgoci i ogranicza ryzyko wystąpienia groźnych dla zdrowia grzybów i pleśni. Okna Budvar Centrum dbają o dobry komfort w równie subtelny, co skuteczny sposób.

Okna PVC

Sprawdź nasze okna

Akcesoria

Spersonalizuj okno dodatkowymi akcesoriami

Znajdź salon

Porozmawiaj ze specjalistą.
Infolinia 695 550 044