Logo
Gdzie kupić

Trzy kroki przy wyborze Twoich drzwi wejściowych

Zobacz na co zwrócić uwagę wybierając najlepsze drzwi wejściowe do swojego domu.

Drzwi wejściowe do domu

Drzwi wejściowe są pierwszą linią obrony przed zagrożeniami z zewnątrz, także przed kaprysami pogody i ulicznym hałasem. Nie sposób zliczyć, ile razy w ciągu roku je otwieramy i zamykamy. Wybór odpowiednich drzwi wymaga uwzględnienia potrzeb wszystkich domowników- od tych związanych z trwałością, po estetykę i funkcjonalność.

Dlaczego nasze drzwi?

Krok 1 Postaw na solidne i trwałe materiały

Drzwi wejściowe, to element wyposażenia domu odpowiedzialny za bezpieczeństwo naszych domowników, dlatego jego trwałość jest bardzo ważna. Stabilna konstrukcja jest możliwa tylko dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej jakości i wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań w procesie ich produkcji. Zarówno drzwi z aluminium jak i PVC to dobry wybór, który zapewni Ci komfortowe użytkowanie przez lata.

Drzwi PCV to propozycja dla osób, które poszukują cieplejszych rozwiązań. Dzięki dobrym właściwościom izolacyjnym, drzwi zewnętrzne PCV zagwarantują Ci komfort termiczny i akustyczny.

Drzwi aluminiowe cechują się wyjątkowo lekką konstrukcją, dzięki czemu ich codzienna obsługa jest niezwykle komfortowa. Dużą zaletą drzwi aluminiowych jest również ich trwałość i wysoka odporność na warunki atmosferyczne.

Krok 2 Zachwycaj od progu

Projektowanie domu wymaga zachowania spójności między wszystkimi elementami elewacji. Wybierając drzwi zewnętrzne nie sposób pominąć więc kwestii ich wyglądu. Nowa oferta drzwi zewnętrznych Budvar to bogactwo wzorów wśród których każdy znajdzie coś dla siebie- od bogatych zdobień retro, przez oryginalne drzwi z ceramiką, po nowoczesne, minimalistyczne modele z przeszkleniami. Odkryj nową kolekcję drzwi zewnętrznych inspirowaną rytmem i charakterem najpiękniejszych miast Europy i zachwycaj swoich gości od progu. Zobacz kolekcje.

Krok 3 Ciesz się wygodą i bezpieczeństwem

Drzwi, które otwierają się automatycznie, gdy zbliżasz się do swojego domu? To możliwe! Nowoczesne rozwiązania w zakresie funkcjonalności pozwolą Ci zapomnieć o szukaniu klucza na dnie torby, czy czekaniu na domowników, kiedy zapomnisz go zabrać ze sobą. Wyposaż swoje drzwi w rozwiązania inteligentnego domu i ciesz się wygodą na lata. Nowoczesne rozwiązania SMART będą także stać na straży Twojego bezpieczeństwa i chronić to co dla Ciebie ważne. Dowiedz się więcej.

Odkryj kolekcje drzwi zewnętrznych PVC

Odkryj kolekcje drzwi zewnętrznych z aluminium

Znajdź salon

Porozmawiaj ze specjalistą.
Infolinia +48 695 550 044