Zdrowie i rodzina Budvar Centrum

Z sercem dla serca:

#BudvarPomaga

Mając świadomość jak wielką wartością jest ludzkie zdrowie i życie, nasza firma podjęła społeczną inicjatywę, której celem jest sfinansowanie urządzeń do ratowania życia i umieszczenie ich w przestrzeni publicznej.

Zdrowie i profilaktyka od zawsze były dla firmy ważnym polem działania. Wielokrotnie włączaliśmy się w akcje prozdrowotne i angażowaliśmy się w sprawy społeczne. W tym roku po raz kolejny chcemy bezinteresownie pomóc!

Firma sfinansowała zakup DEFIBRYLATORÓW AED- urządzeń ratujących ludzie życie, stosowanych do reanimacji. Darczyńcami akcji są klienci, pracownicy Budvar Centrum oraz Prezes firmy Marek Trzciński wraz z synem Pawłem Trzcińskim.

Zakupione defibrylatory  będą służyć mieszkańcom Zduńskiej Woli oraz Sieradza.

W dniu 07.03.2019 r., podczas konferencji prasowej w Urzędzie Miasta Sieradza nastąpiło uroczyste przekazanie dwóch defibrylatorów na ręce Prezydenta Pawła Osiewały.

Defibrylatory zostaną umieszczone i udostępnione obywatelom tego miasta do użytku w budynku Open Hair Cafe oraz w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sieradzu. Dokładny termin instalacji urządzeń jest jeszcze ustalany.

Relacja z przekazania defibrylatorów na ręce Prezydenta Sieradza Pawła Osiewały

Kolejne dwa defibrylatory przekazane zostały mieszkańcom Zduńskiej Woli. W dniu 23 marca 2019 r. odbyła się uroczystość wręczenia sprzętu do ratowania życia na ręce Prezydenta miasta Konrada Pokory. 

Sprzęt do ratowania życia zostanie umieszczony w dwóch miejscach. Jeden z defibrylatorów zostanie udostępniony mieszkańcom do użytku w budynku Zduńskowolskiego Centrum Integracji Ratusz.

 

Drugi sprzęt trafi do Straży Miejskiej i zostanie umieszczony w służbowym samochodzie. Dodatkowo, w porozumieniu ze Zduńskowolskim WOPR przeprowadzone zostanie szkolenie z obsługi defibrylatorów dla 25 osób, w tym pracowników Ratusza i Straży Miejskiej.

W dniu 24.07.2019 r. kolejne urządzenie do ratowania życia zostało przekazane do Domu Pomocy Społecznej w Biskupicach.

Defibrylator został uroczyście wręczony na ręce Dyrektora DPS Biskupice Pana Sławomira Janiaka. Urządzenie zostanie udostępnione personelowi ośrodka i będzie czuwało nad zdrowiem i bezpieczeństwem jego mieszkańców.

Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz fanpage na Facebooku.

 

Znajdź najbliższy salon
×