Najlepsze wyjście na taras

Drzwi przesuwne to funkcjonalne i modne rozwiązanie. Można je podzielić nie tylko ze względu na różne parametry termoizolacyjne, ale także sposób otwierania. Dobrze jest je zamontować wszędzie tam, gdzie brakuje miejsca na klasycznie otwierane drzwi balkonowe, gdyż jedno skrzydło drzwi porusza się w płaszczyźnie do drugiego. Te nowoczesne i wygodne rozwiązania nadają się do niemal każdego domu..

Ukryj tekst

Uchyl lub przesuń

System drzwi uchylno-przesuwnych. Ekonomiczna opcja, która świetnie się sprawdzi jako alternatywa dla tradycyjnych drzwi balkonowych. Będzie odpowiednia w przypadku mniejszych przestrzeni, ponieważ skrzydło, które jest przesuwane, nie zabiera żadnej dodatkowej powierzchni. W zależności od wybranej opcji, drzwi mogą być nie tylko przesuwane, ale także w razie potrzeby uchylane.

Otwórz się na przestrzeń

Jest to najlepszy produkt wśród drzwi przesuwnych. Już od dawna dostarczamy swoim Klientom okna wyposażone w duże przeszklenia, które nie tylko lepiej doświetlają wnętrza mieszkania, ale i charakteryzują się świetnym, nowoczesnym designem. System ten wyróżnia się cichą pracą oraz wysokimi parametrami technicznymi. Dzięki swojej konstrukcji umożliwia tworzenie dużych przeszkleń.

Znajdź najbliższy salon
×