Akcesoria do Twoich drzwi

Wybierz świetnie zaprojektowane, odpowiednio dobrane i dostosowane do indywidualnych preferencji, akcesoria drzwiowe. Zapewnij Twoim drzwiom dobry design i funkcjonalność, a sobie komfort i poczucie bezpieczeństwa na długie lata.

Ukryj tekst

Ważnymi elementami w wyglądzie drzwi, wpływającymi na ich montaż i prawidłowe działanie, są akcesoria drzwiowe. Niektóre mają za zadanie zwiększać bezpieczeństwo domowników, jak np. zasuwnice, inne cieszą oczy, udoskonalając design drzwi wejściowych. Są też takie akcesoria, które wznoszą użyteczność i funkcjonalność na wyższy poziom, wpisując się w ideę domu inteligentnego, zdalnie sterowanego. Aby jednak wszystkie te produkty spełniały swoje funkcje i gwarantowały bezpieczeństwo, warto wybrać te o najwyższej jakości, dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Szyby

Szyby nie kojarzą się z domyślnym wypełnieniem drzwi wejściowych, a jednak również w ofercie tej kategorii produktów marki Budvar, można znaleźć przeszklone modele drzwi zewnętrznych. Takie wykorzystanie fragmentów szyby, wprowadza do wnętrza więcej światła oraz nadaje powierzchni nową perspektywę. Wśród przeszkleń, które można wykorzystać znajdują się m.in. szyby matowe, przezroczyste, laminowane, refleksyjne i ornamentowe oraz lustra weneckie.

Klamki i pochwyty

Wybór odpowiednich klamek i pochwytów do drzwi zewnętrznych to decyzja, którą warto podjąć z pełną świadomością, gdyż ma ona wpływ na bezpieczeństwo oraz design – nie tylko drzwi, ale również całego budynku. Wybierając klamkę lub pochwyt, dokładnie taki, jaki nam się podoba, mamy pewność, że wykończenie drzwi będzie zgodne z oczekiwaniami. Wśród wielu modeli w ofercie Budvar, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, również z myślą o bezpieczeństwie.

Zasuwnice

Nieodłącznym elementem ryglującym drzwi zewnętrzne są zasuwnice. Zapewniają one bezpieczeństwo domownikom, a wybór odpowiednich mechanizmów potrafi wpłynąć na komfort użytkowania. W ofercie posiadamy wielopunktowe modele zasuwnic hakowo-bolcowych sterowanych klamką lub kluczem. Niektóre z nich dodatkowo dedykowane są do drzwi zewnętrznych wyposażonych w rozwiązania Smart Home.

Znajdź najbliższy salon
×