Promocja -35% na zakup okien T-Passive Perfekt

Skorzystaj z promocji i kup energooszczędne okna z rabatem

Salon firmowy Budvar – Warszawa


Adres:
ul. Postępu 10
02-676 Warszawa

Kontakt:
tel.: 697 580 127
e-mail: warszawa@budvar.pl


Godziny otwarcia:
Pn.: 9.00 – 17.00
Wt.: 9.00 – 17.00
Śr.: 9.00 – 17.00
Cz.: 9.00 – 17.00
Pt.: 9.00 – 17.00
Sb.: ostatnia sobota miesiąca 9.00 – 13.00
Nd.: nieczynne

Najlepsze okna i drzwi w Warszawie

Na warszawskim Służewcu swoją lokalizację ma salon firmowy Budvar, który oferuje Warszawiakom i mieszkańcom okolicznych miejscowości najlepsze, najtrwalsze i najcieplejsze okna PVC – prosto od producenta. Polska marka Budvar działa na rodzimym oraz międzynarodowym rynku od 30 lat i cieszy się dużą popularnością w branży. Z pewnością nie bez znaczenia jest fakt, że okna i drzwi wychodzące spod skrzydeł Budvaru są objęte pełną kontrolą jakości, już od momentu powstawania profilu (sami je produkujemy w autorskiej technologii Titanium Technology), aż po transport do Klienta. Nie zapominamy również o opiece posprzedażowej. Nasi doradcy to prawdziwi eksperci, którzy z łatwością wytłumaczą wszystkie zawiłości techniczne i pomogą dopasować rozwiązanie z zakresu stolarki okiennej i drzwiowej, idealnie wpasowujące się w potrzeby naszych Klientów.

Najlepsza oferta

Jeżeli jesteś w trakcie budowy domu lub dopiero się nad budową zastanawiasz i kalkulujesz dostępne opcje – potrzebujesz idealnego rozwiązania, które zapewni Ci rozsądny stosunek ceny do jakości. Tym rozwiązaniem są ciepłe okna Budvar. Wśród wielu produktów w naszej ofercie znajdziesz te najbardziej dopasowane do Twoich aktualnych potrzeb, m.in.: okna PVC wyposażone w 3 uszczelkę i super ciepły pakiet szybowy (wpisujące się w koncepcję domów pasywnych), drzwi balkonowe o doskonałych parametrach Uw (spełniające wszelkie wymagania w zakresie termoizolacji potrzebne do skorzystania z dofinansowania w ramach programu Czyste Powietrze), proste i lekkie w obsłudze drzwi tarasowe otwierające Cię na przestrzeń.

Kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży oraz duży asortyment sprawia, że bez trudu znajdziesz w naszym salonie firmowym produkty, które Cię zachwycą. Oprócz stolarki okiennej i drzwiowej, prowadzimy także sprzedaż różnych systemów rolet zewnętrznych, roletek materiałowych, żaluzji, moskitier, parapetów zewnętrznych i wewnętrznych.

Znajdź najbliższy salon
×