Współpraca

Budvar-Centrum

Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem z nami współpracy prosimy kontakt bezpośredni:

Województwa:
zachodniopomorskie
kujawsko – pomorskie
wielkopolskie
lubuskie

Osoby do kontaktu:
Radosław Kubiak – tel. 665 996 273 , e-mail r.kubiak@budvar.pl
Aleksandra Kacperczyk – tel. 663 451 149, e-mail a.kacperczyk@budvar.pl
Artur Olszewski – tel. 720 860 226, email: a.olszewski@budvar.pl

Województwa:
dolnośląskie
opolskie
śląskie
małopolskie

Osoby do kontaktu:
Łukasz Walczak – tel. 665 996 017 , e-mail l.walczak@budvar.pl
Wojciech Nazimek – tel. 665 996 069, email: w.nazimek@budvar.pl

Województwa:
łódzkie
mazowieckie
świętokrzyskie

Osoby do kontaktu:
Paula Slendak – tel. 695 150 792 , e-mail p.slendak@budvar.pl
Wojciech Nazimek – tel. 665 996 069, email: w.nazimek@budvar.pl

Dział inwestycji:
inwestycje@budvar.pl

WSPÓŁPRACUJ Z NAMI
Znajdź najbliższy salon
×