Najlepsze okna i drzwi w Zduńskiej Woli


Adres:
ul. Kilińskiego 1d
98-220 Zduńska Wola

Kontakt:
tel.: (43) 823 97 67
e-mail: zdunskawola@budvar.pl


Godziny otwarcia:
Pn.: 8.00 – 16.00
Wt.: 8.00 – 18.00
Śr.: 8.00 – 18.00
Cz.: 8.00 – 18.00
Pt.: 8.00 – 18.00
Sb.: 9.00 – 13.00
Nd.: nieczynne

Najlepsze okna i drzwi w Zduńskiej Woli

Salon firmowy Budvar od ponad 25 lat wyposaża mieszkania i domy mieszkańców Zduńskiej Woli w funkcjonalne i kompleksowe rozwiązania stolarki okiennej i drzwiowej. Nasze największe atuty to przede wszystkim nasi doradcy, zapewniający indywidualne podejście do Klienta i jego potrzeb oraz atrakcyjna oferta firmy Budvar – renomowanego producenta i dystrybutora okien i drzwi. W salonie firmowym zlokalizowanym przy ulicy Kilińskiego 1, w samym centrum Zduńskiej Woli, wybierzesz ciepłe, bezpieczne i niezawodne okna PVC oraz okna aluminiowe, które będą idealnie pasować do wnętrz i elewacji każdego typu budynku. Wśród wielu modeli, nasi doradcy pomogą Ci dokonać właściwego wyboru. Zapewniamy także pomiar, transport oraz ciepły montaż (w którym jesteśmy prawdziwymi ekspertami).

Najlepsze rozwiązania stolarki otworowej

Budujesz dom pasywny – postaw na najcieplejsze okna PVC wyposażone w 3 uszczelkę oraz ciepłą ramkę. Decydujesz się na termoizolację i chcesz skorzystać z dotacji w ramach programu Czyste Powietrze? Z naszymi produktami to możliwe – dobierzemy specyfikację wybranego modelu okien tak, aby spełniała nawet najbardziej wyśrubowane normy i standardy. Potrzebujesz wymienić okna w mieszkaniu i zależy ci na najlepszym stosunku ceny do jakości? Nic trudnego. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży oraz duży asortyment sprawia, że bez trudu znajdziesz produkty, które Cię zachwycą. Oprócz stolarki okiennej i drzwiowej, prowadzimy także sprzedaż rolet zewnętrznych, roletek materiałowych, żaluzji, moskitier, parapetów zewnętrznych i wewnętrznych.

 

Rok 2022 jest rokiem jubileuszowym dla Budvar – nasza firma obchodzi właśnie 30-lecie swojego istnienia. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych Klientów wyjątkowy prezent. Decydując się na zakup nowych okien i drzwi balkonowych T-Passive Perfekt w salonie firmowym Budvar w Zduńskiej Woli, w dniach od 5 kwietnia do 30 czerwca 2022 roku, możesz odebrać jedną z 3 proponowanych korzyści: Cieplejsze okna, Zwiększone bezpieczeństwo, Lepszy design – bez żadnej dopłaty.

Kup jedno z najcieplejszych okien w naszej ofercie T-Passive Perfekt  i skorzystaj z promocji 3 korzyści na 30-lecie Budvar.

Czy już wiesz, który prezent wybierzesz?

Cieplejsze okna

Decydując się na prezent nr 1, do każdego zamówionego okna T-Passive Perfekt otrzymasz dodatkową ciepłą ramkę międzyszybową, która poprawi termikę okien i zatrzyma ciepło w domu, dzięki czemu Twoje okna będą energooszczędne i ekologiczne.

Większe bezpieczeństwo

Wybierając prezent nr 2, jakim jest zamiana standardowo stosowanych zaczepów na antywłamaniowe okucia Security utrudniające wyważenie skrzydła z ościeżnicy, zyskasz wzmocnienie bezpieczeństwa stolarki i spokojny sen.

Lepszy design

Prezent nr 3 to okazja do poprawienia wyglądu swojego okna poprzez zamianę standardowej klamki na wyższy model (Hoppe Toulon Secustik ® lub Hoppe Atlanta Secustik® ) z dodatkową funkcją ostrzegania i zabezpieczania przed włamaniem.

Znajdź najbliższy salon
×