Najlepsze okna i drzwi w Sieradzu


Adres:
ul. P.O.W. 33
98-200 Sieradz

Kontakt:
tel.: (43) 827 44 33
e-mail: sieradz@budvar.pl


Godziny otwarcia:
Wt.: 9.00 – 17.00
Śr.: 9.00 – 17.00
Cz.: 9.00 – 17.00
Pt.: 9.00 – 17.00
Sb.: 9.00 – 13.00
Nd.: nieczynne

Najlepsze okna i drzwi w Sieradzu

Salon firmowy Budvar to miejsce, które działa w Sieradzu od 1997 roku i chętnie odwiedzane jest przez mieszkańców miasta i okolic, którzy są na etapie budowy domu, remontu mieszkania lub przymierzają się do termoizolacji budynku. W naszym punkcie sprzedaży proponujemy kompleksowe i funkcjonalne rozwiązania stolarki okiennej i drzwiowej prosto od producenta – renomowanej firmy Budvar – działającej w branży od 30 lat, docenianej za swoje niezwykle trwałe i świetne jakościowo produkty, nie tylko w Polsce, ale także na rynkach międzynarodowych. Nasi doradcy są doskonale przygotowani do pełnienia swojej roli i z pewnością pomogą wybrać idealne oraz skrojone na miarę rozwiązania, pasujące do konkretnego wnętrza. W salonie przy ulicy. P.O.W 33 w Sieradzu można kupić bezpieczne i niezawodne okna PVC oraz okna aluminiowe, drzwi zewnętrzne, dodatkowe akcesoria, ale zapewniamy także usługi. Tu zamówisz pomiar, transport oraz montaż, a nasi certyfikowani fachowcy w sposób kompleksowy zajmą się każdym zamówieniem.

Najlepsza oferta

Wśród wielu produktów, które salon firmowy Budvar ma w swojej ofercie, przeważają rozwiązania okienne i drzwiowe o niebywałej termice i zwiększonym poziomie bezpieczeństwa. Wszystkie nasze okna PVC dzięki odpowiedniemu doposażeniu m.in. w ciepłą ramkę czy dodatkową szybę, są w stanie spełnić normy potrzebne do pozyskania dofinansowania z programu Czyste Powietrze.

Nasi doradcy są prawdziwymi ekspertami i z łatwością dobiorą idealne rozwiązanie spełniające wszystkie potrzeby naszych Klientów, szczególnie te dotyczące trwałości, jakości oraz atrakcyjnej ceny. Szeroki asortyment to jednak nie tylko okna, ale także drzwi balkonowe, tarasowe oraz najróżniejsze akcesoria: parapety, moskitiery, nawiewniki, różne systemy rolet zewnętrznych, roletki materiałowe, żaluzje i wiele, wiele innych.

 

Rok 2022 jest rokiem jubileuszowym dla Budvar – nasza firma obchodzi właśnie 30-lecie swojego istnienia. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych Klientów wyjątkowy prezent. Decydując się na zakup nowych okien i drzwi balkonowych T-Passive Perfekt w salonie firmowym Budvar w Sieradzu, w dniach od 5 kwietnia do 30 czerwca 2022 roku, możesz odebrać jedną z 3 proponowanych korzyści: Cieplejsze okna, Zwiększone bezpieczeństwo, Lepszy design – bez żadnej dopłaty.

Kup jedno z najcieplejszych okien w naszej ofercie T-Passive Perfekt  i skorzystaj z promocji 3 korzyści na 30-lecie Budvar.

Czy już wiesz, który prezent wybierzesz?

Cieplejsze okna

Decydując się na prezent nr 1, do każdego zamówionego okna T-Passive Perfekt otrzymasz dodatkową ciepłą ramkę międzyszybową, która poprawi termikę okien i zatrzyma ciepło w domu, dzięki czemu Twoje okna będą energooszczędne i ekologiczne.

Większe bezpieczeństwo

Wybierając prezent nr 2, jakim jest zamiana standardowo stosowanych zaczepów na antywłamaniowe okucia Security utrudniające wyważenie skrzydła z ościeżnicy, zyskasz wzmocnienie bezpieczeństwa stolarki i spokojny sen.

Lepszy design

Prezent nr 3 to okazja do poprawienia wyglądu swojego okna poprzez zamianę standardowej klamki na wyższy model (Hoppe Toulon Secustik ® lub Hoppe Atlanta Secustik® ) z dodatkową funkcją ostrzegania i zabezpieczania przed włamaniem.

Znajdź najbliższy salon
×