Salon firmowy Budvar – Łódź


Adres:
ul. Drewnowska 55
91-085 Łódź

Kontakt:
tel.: 605 122 556
e-mail: bhlodz@budvar.pl


Godziny otwarcia:
Pn.: 9.00 – 17.00
Wt.: 9.00 – 17.00
Śr.: 9.00 – 17.00
Cz.: 9.00 – 17.00
Pt.: 9.00 – 17.00
Sb.: nieczynne
Nd.: nieczynne

Najlepsze okna i drzwi w Łodzi

W samym centrum Łodzi, z widokiem na zrewitalizowany industrialny i pofabryczny kwartał tkanki miejskiej, w bliskim sąsiedztwie Centrum Handlowo-Usługowego Manufaktura znajduje się salon firmowy Budvar. To tutaj można kupić najtrwalsze i najcieplejsze okna PVC prosto od producenta – marki, która działa w branży stolarki okiennej i drzwiowej od 30 lat. Okna Budvar to produkt polski, wykonywany od początku do końca w fabryce w Zduńskiej Woli, z zachowaniem zasad zrównoważonego rozwoju. Nasze okna i drzwi polecamy szczególnie mieszańcom Łodzi i okolic, którzy są na etapie budowy domu, remontu mieszkania lub przymierzają się do termoizolacji budynku.
Nasi eksperci pracujący w salonie firmowym zapewniają profesjonalne i indywidualne doradztwo, dzięki temu Klienci otrzymują rozwiązania skrojone na miarę i pasujące do każdego wnętrza i odpowiadające na konkretną potrzebę.

Najlepsza oferta

W salonie firmowym zlokalizowanym przy ulicy Drewnowskiej 55, w samym centrum Łodzi, kupisz niezawodne, bezpieczne i ciepłe okna PVC oraz okna aluminiowe, drzwi balkonowe, tarasowe oraz drzwi zewnętrzne. Szeroki asortyment to jednak nie tylko rozwiązania okienne, ale także najróżniejsze akcesoria dodatkowe, jak: parapety, moskitiery, nawiewniki, różne systemy rolet zewnętrznych, roletki materiałowe, żaluzje i wiele, wiele innych. Tu zamówisz także pomiar, transport oraz montaż, a nasi certyfikowani fachowcy w sposób kompleksowy zajmą się każdym zamówieniem. Wszystkie nasze kluczowe produkty, dzięki odpowiedniemu doposażeniu m.in. w ciepłą ramkę czy dodatkową szybę, są w stanie spełnić nawet najsurowsze normy potrzebne do pozyskania dofinansowania z programu Czyste Powietrze. Pamiętaj, że kupując w Budvar, kupujesz na długie lata.

 

Rok 2022 jest rokiem jubileuszowym dla Budvar – nasza firma obchodzi właśnie 30-lecie swojego istnienia. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych Klientów wyjątkowy prezent. Decydując się na zakup nowych okien i drzwi balkonowych T-Passive Perfekt w salonie firmowym Budvar w Łodzi, w dniach od 5 kwietnia do 30 czerwca 2022 roku, możesz odebrać jedną z 3 proponowanych korzyści: Cieplejsze okna, Zwiększone bezpieczeństwo, Lepszy design – bez żadnej dopłaty.

Kup jedno z najcieplejszych okien w naszej ofercie T-Passive Perfekt  i skorzystaj z promocji 3 korzyści na 30-lecie Budvar.

Czy już wiesz, który prezent wybierzesz?

Cieplejsze okna

Decydując się na prezent nr 1, do każdego zamówionego okna T-Passive Perfekt otrzymasz dodatkową ciepłą ramkę międzyszybową, która poprawi termikę okien i zatrzyma ciepło w domu, dzięki czemu Twoje okna będą energooszczędne i ekologiczne.

Większe bezpieczeństwo

Wybierając prezent nr 2, jakim jest zamiana standardowo stosowanych zaczepów na antywłamaniowe okucia Security utrudniające wyważenie skrzydła z ościeżnicy, zyskasz wzmocnienie bezpieczeństwa stolarki i spokojny sen.

Lepszy design

Prezent nr 3 to okazja do poprawienia wyglądu swojego okna poprzez zamianę standardowej klamki na wyższy model (Hoppe Toulon Secustik ® lub Hoppe Atlanta Secustik® ) z dodatkową funkcją ostrzegania i zabezpieczania przed włamaniem.

Znajdź najbliższy salon
×