Logo
Gdzie kupić

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy poradnik “Jak pielęgnować okna PCV i aluminiowe”

Okna pvc

1 minuty do czytania

Najlepsze okna o zwiększonej trwałości. Okna PCV z tytanem.

 

Wieloletnie doświadczenie w produkcji stolarki otworowej pozwoliło nam na opracowanie autorskiego, ściśle kontrolowanego procesu produkcji, podczas którego do wytwarzania okien i drzwi wykorzystywane są jedynie pełnowartościowe profile z PCV, które posiadają w swoim składzie domieszkę tlenku tytanu. Dzięki nowatorskiej metodzie Titanium Technology produkujemy okna o niespotykanej dotąd trwałości i estetyce.

titanium technology

Technologia Titanium polega na połączeniu na etapie obróbki plastycznej tworzywa profilu, najwyższej jakości PCV z domieszką tlenku tytanu.

Tlenek tytanu (IV) to nieorganiczny związek chemiczny, składający się z cząsteczki tytanu i dwóch cząsteczek tlenu. Substancja ta, ze względu na swoje właściwości znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle. Wykorzystywana jest m.in. jako naturalny barwnik, stąd nazywana jest często tytanową bielą. Stosowana jest także jako mineralny filtr promieni UV, tworząc odporną barierę przeciwsłoneczną.

okna na lata

Uzyskany w tytanowej technologii profil okienny charakteryzuje się doskonałymi parametrami technicznymi. Wyróżnia się wyjątkową sztywnością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne, co umożliwia produkcję bardzo dużych, stabilnych konstrukcji.

Tlenek tytanu nadaje oknom nieskazitelnie białą barwę, odporną na odbarwienia i skutki działania promieni słonecznych.

Gwarancją wytrzymałości profili na skrajnie niekorzystne warunki atmosferyczne i negatywne działanie promieniowania słonecznego jest certyfikat potwierdzający klasę S, przyznany przez niemiecki instytut SKZ- TeConA Gnbh. Co warte podkreślenia, proces ściśle nadzorowanej produkcji nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne, a wszystkie odpady produkcyjne przeznaczane są do recyklingu.

BUDVAR Centrum posiada wyłączne prawa do wykorzystywania znaku towarowego TITANIUM Technology w produkcji okien. Do wszystkich produkowanych okien i drzwi z PCV dołączamy certyfikat, potwierdzający, że profile wykorzystywane w produkcji okien plastikowych produkowane są w Technologii Titanium.

Zobacz jak powstaje profil PCV

[youtube v=”mOjuSXKq2_U”]
 

 

Znajdź salon

Porozmawiaj ze specjalistą.
Infolinia +48 695 550 044