Logo
Gdzie kupić

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy poradnik “Jak pielęgnować okna PCV i aluminiowe”

Drzwi tarasowe

2 minuty do czytania

Drzwi tarasowe z nakładką aluminiową- dlaczego warto?

 

Wybierając drzwi przesuwne tarasowe do domu często zastanawiamy się, czy zdecydować się na drzwi aluminiowe, które swoim nowoczesnym wyglądem stworzą designerską oprawę tarasu, czy też postawić na sprawdzone drzwi PVC, które będą gwarancją wysokiego komfortu termicznego w chłodne dni. Kwestie finansowe zazwyczaj skłaniają nas do wyboru drugiej opcji, gdyż niejednokrotnie konstrukcje aluminiowe są 20 % droższe od PVC. Czy oznacza to jednak, że musimy rezygnować z nowoczesnego wyglądu naszych drzwi tarasowych?

 

NOWOŚĆ! Nowoczesne i ciepłe drzwi tarasowe przesuwne z nakładką aluminiową

Przesuwne drzwi tarasowe z nakładką aluminiową to produkt dla osób, które poszukują rozwiązania łączącego zarówno nowoczesny wygląd drzwi tarasowych, jak i wysokie parametry termiczne. Drzwi wykonane z PVC, na które nakładana jest warstwa aluminium, zyskują całkowicie nowy wygląd z zewnątrz, który nie odróżnia się od wyglądu konstrukcji wykonanych w pełni z aluminium.

drzwi tarasowe przesuwne z nakładką aluminiową

Nakładka aluminiowa montowana jest od strony zewnętrznej, bezpośrednio na konstrukcję. Dostępna jest w każdym kolorze z szerokiej palety RAL, dzięki czemu jesteśmy w stanie idealnie dopasować kolor drzwi przesuwnych do elewacji budynku oraz koloru okien. Dodatkowo, dzięki gładkiej strukturze i odporności na działanie czynników zewnętrznych drzwi przesuwne mają wydłużoną żywotność, są niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości i nie wymagają konserwacji.

Zastosowanie nakładki aluminiowej wpływa także na ochronę przed nadmiernym przedostawaniem się hałasu do wnętrza domu i zmniejszenie ryzyka utraty ciepła z pomieszczenia. Pozwala to na ograniczenie kosztów ogrzewania i dodatkowe oszczędności w okresie jesienno- zimowym.

T-Slide z nakładką aluminiową

Produktem dedykowanym do stosowania nakładek aluminiowych są drzwi przesuwne T- Slide HST. Dzięki ukrytym okuciom i zastosowaniem niskiego progu, drzwi T- Slide HST całkowicie eliminują granice między wnętrzem domu a tarasem. Dowiedz się więcej na temat drzwi tarasowych T- Slide HST ->

Dlaczego warto zdecydować się na drzwi przesuwne tarasowe z nakładką aluminiową?

  • Nadają drzwiom przesuwnym nowoczesnego wyglądu
  • Wydłużają żywotność konstrukcji
  • Są łatwe w utrzymaniu czystości
  • Zapewniają wysoki komfort termiczny i akustyczny
  • Są rozwiązaniem tańszym niż konstrukcje wykonane w pełni z aluminium
  • Występują w pełnej palecie kolorystycznej RAL

Znajdź salon

Porozmawiaj ze specjalistą.
Infolinia +48 695 550 044