Logo
Gdzie kupić

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy poradnik “Jak pielęgnować okna PCV i aluminiowe”

Montaż okien PVCOkna pvc

2 minuty do czytania

Dobry widok na Święta. Jak udekorować okna?

Dekoracje świąteczne w oknach to znak, że dbamy o atmosferę nadchodzących Świąt. Cieszymy się nimi i uznajemy za bardzo ważne. Ozdoby umieszczane w oknach będą przypominać o miłym czasie, który czeka nas w grudniu. Mogą też przybierać różne formy, których realizacja zależeć będzie wyłączenie od naszej wyobraźni.

Niemal wszyscy kochamy grudniową atmosferę zbliżających się Świąt. Nic dziwnego – na ten czas czekamy przecież wiele miesięcy, planując obdarowywanie najbliższych prezentami, kolację wigilijną, spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Troszczymy o stworzenie wyjątkowego klimatu tym okresie, którą m.in. skutecznie wspomagają dekoracje świąteczne domów i mieszkań. Jednakże bożonarodzeniowe symbole i ozdoby w oknach to element, który ucieszy zarówno domowników, jak i osoby patrzące na nasze okna z zewnątrz. Tym samym dajemy także znak światu zewnętrznemu, że nasza radość z powodu nadchodzących Świąt jest ogromna: czekamy na nie z niecierpliwością i  jesteśmy na nie przygotowani.

dekoracje świąteczne okienFlamastry w dłoń!

Najprostszą dekorację okien możemy stworzyć sami, umieszczając rysunki na szybie. Na rynku jest wiele flamastrów, które stworzono właśnie pod takim kątem. Co ważne, do dekorowania okien w ten właśnie sposób możemy zaprosić dzieci… nawet, jeśli miałyby stworzyć tylko projekty i koncepcje udekorowanych okien. Jeśli nie ufasz swojemu talentowi plastycznemu, zawsze możesz sięgnąć po gotowe, białe naklejki na okna. Znajdziesz je na stoiskach papierniczych.

DIY dekoracje świąteczneDekoracje na świąteczne okno – tam pomysły, gdzie natura

Inspiracje do ozdobienia okien możesz odnaleźć w trakcie spaceru po lesie, parku lub w warzywniaku. Wybieraj naturalne elementy, które, tak jak gałązki świerku, jodły, bluszczu czy pomarańcze, będą miały także wpływ na unoszący się w pokojach zapach.

Naturalne ozdoby świąteczne

Niech poszukiwanie świątecznej aury i ozdabianie okien będzie aranżowane z pomocą tego, co jest dostępne wokół nas. Naturalne ozdoby przypadną do gustu tym, którzy lubią minimalizm i doceniają naturę.

świąteczne dekoracje okienneTrochę koloru, trochę blasku

Okna są doskonałym tłem dla kolorowych ozdób, światełek, gwiazd i gwiazdek. W dzień naturalne światło pięknie podkreśli wizualne walory wybranych dekoracji, w nocy błyszczące lampki stworzą niesamowitą, świetlną aurę, która zaczaruje każdego. Co więcej, to właśnie te ozdoby będą widoczne na zewnątrz bardziej niż inne. W ten sposób świąteczna atmosfera udzieli się także i sąsiadom, bo z pewnością zauważą migoczące kolory w naszych oknach.

 

 

Znajdź salon

Porozmawiaj ze specjalistą.
Infolinia 695 550 044