Trzy kroki przy wyborze Twoich drzwi wejściowych

Dobre drzwi wejściowe stoją na straży naszej prywatności. Kojarzymy je z podstawową formą zabezpieczenia domu przed włamywaczami i nieproszonymi gośćmi.

Ukryj tekst

Wizytówka Twojego domu

Drzwi wejściowe są pierwszą linią obrony przed zagrożeniami z zewnątrz, także przed kaprysami pogody i ulicznym hałasem. Nie sposób zliczyć, ile razy w ciągu roku je otwieramy i zamykamy. Nic też dziwnego, że myśląc o drzwiach wejściowych, w naszych głowach pojawia się skojarzenie z solidnością, trwałością i bezpieczeństwem. Ten element naszego mieszkania powinien być nie tylko funkcjonalny, ale również wygodny w użytkowaniu czy dopasowaniu do stylu i charakteru domu. Dobre drzwi wejściowe spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających domowników.

Krok 1 Postaw na solidne i trwałe materiały

Drzwi do domu muszą być bezpieczne. Stabilna konstrukcja drzwi wejściowych jest możliwa tylko dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej jakości i wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań w procesie ich produkcji. Drzwi wejściowe do domu muszą cechować się najwyższą trwałością i stabilnością. Zapewniają je m.in. dodatkowe wzmocnienia narożników skrzydeł i wzmocnienie konstrukcji przez zastosowanie pełnej stali w profilu drzwiowym. Bardzo ważna jest także duża nośność zawiasów Premium Round oraz odporność profili na ekstremalne warunki klimatyczne, które potwierdza certyfikat klasy S.

Krok 2 Wybierz drzwi które będą tworzyły harmonię z oknami

Projektowanie wyglądu domu wymaga zachowania spójności między wszystkimi elementami stolarki otworowej. Jej elementy powinny uzupełniać się pod względem estetycznym i nawiązywać do stylu budynku. Klienci wspólnie z doradcami Budvar mogą wybrać drzwi, które będą idealnie dopasowane do okien i charakteru każdego domu. Szeroka oferta nowoczesnych modeli dostępnych w bogatej kolorystyce sprawia, że nawet najbardziej wymagający znajdą tu idealne drzwi wejściowe.

Krok 3 Spersonalizuj drzwi wejściowe do swoich potrzeb

Bogate wyposażenie, które można ze sobą łączyć w niemal dowolny sposób to gwarancja najwyższej funkcjonalności. Zapewniamy możliwość dostosowania produktu tak, aby sprostał wszystkim potrzebom Klientów. Zapewniamy m.in. szeroki asortyment zasuwnic sterowanych kluczem lub klamką.
Dla zwiększenia właściwości termicznych drzwi proponujemy dodatkowe wypełnienie materiałem izolacyjnym. To tylko niektóre z oferowanych przez nas udogodnień, które przedstawiamy naszym Klientom, którzy potrzebują drzwi idealnie dopasowanych do oczekiwań domowników.

Znajdź najbliższy salon
×