Drzwi wejściowe

Drzwi wejściowe to element wyposażenia, który symbolicznie oddziela świat zewnętrzny od przestrzeni nam najbliższej – osobistej i najbardziej komfortowej. Jednakże decyzja o tym, które drzwi wejściowe wybrać, wymaga uwzględnienia wszystkich funkcji ważnych dla każdego domownika, od tych – związanych z estetyką, po bezpieczeństwo.

Ukryj tekst

Wizytówka Twojego domu

Drzwi wejściowe są granicą, która otwiera bądź zamyka świat zewnętrzny przed naszą, osobistą przestrzenią domową. Kojarzymy je z podstawową formą zabezpieczenia domu przed włamywaczami i nieproszonymi gośćmi. To drzwi wejściowe są pierwszą linią obrony przed zagrożeniami z zewnątrz – także przed kaprysami pogody i ulicznym hałasem. Nie sposób zliczyć, ile razy w ciągu roku je otwieramy i zamykamy. Nic też dziwnego, że myśląc o drzwiach wejściowych, w naszych głowach pojawia się skojarzenie z solidnością, trwałością i bezpieczeństwem. A przecież drzwi wejściowe powinny być nie tylko funkcjonalne, ale również wygodne w użytkowaniu czy dopasowane do stylu i charakteru domu. Drzwi wejściowe Budvar Centrum spełniają wszystkie wymagania domowników.

Solidne i trwałe

Stabilna konstrukcja drzwi wejściowych jest możliwa tylko dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej jakości i wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań w procesie ich produkcji. Drzwi wejściowe Budvar Centrum wyróżniają się najwyższą trwałością i stabilnością. Zapewniają je m.in. dodatkowe wzmocnienia narożników skrzydeł i wzmocnienie konstrukcji przez zastosowanie pełnej stali w profilu drzwiowym. Bardzo ważna jest także duża nośność zawiasów Premium Round oraz odporność profili na ekstremalne warunki klimatyczne, które potwierdza certyfikat klasy S.

W harmonii z oknami

Projektowanie wyglądu domu wymaga zachowania spójności między wszystkimi elementami stolarki otworowej. Jej elementy powinny uzupełniać się pod względem estetycznym i nawiązywać do stylu budynku. Klienci wspólnie z doradcami Budvar Centrum mogą wybrać drzwi, które będą idealnie dopasowane do okien i charakteru każdego domu. Szeroka oferta nowoczesnych modeli dostępnych w bogatej kolorystyce sprawia, że nawet najbardziej wymagający odnajdą w Budvar Centrum idealne drzwi wejściowe.

Drzwi skrojone na miarę

Bogate wyposażenie, które można ze sobą łączyć w niemal dowolny sposób to gwarancja najwyższej funkcjonalności. W Budvar Centrum zapewniamy możliwość dostosowania produktu tak, aby sprostał wszystkim potrzebom klientów. Zapewniamy m.in. szeroki asortyment zasuwnic sterowanych kluczem lub klamką. Dla zwiększenia właściwości termicznych drzwi proponujemy dodatkowe wypełnienie materiałem izolacyjnym. To tylko niektóre z oferowanych przez nas udogodnień, które przedstawiamy naszym Klientom, którzy potrzebują drzwi idealnie dopasowanych do oczekiwań domowników.

Znajdź najbliższy salon
×