Promocja -35% na zakup okien T-Passive Perfekt

Skorzystaj z promocji i kup energooszczędne okna z rabatem

Salon firmowy Budvar – Łódź


Adres:
ul. Drewnowska 55
91-085 Łódź

Kontakt:
tel.: 605 122 556
e-mail: lodz@budvar.pl


Godziny otwarcia:
Pn. – Pt.: 10:00 – 18:00
Sb.: nieczynne

Najlepsze okna i drzwi w Łodzi

W samym centrum Łodzi, z widokiem na zrewitalizowany industrialny i pofabryczny kwartał tkanki miejskiej, w bliskim sąsiedztwie Centrum Handlowo-Usługowego Manufaktura znajduje się salon firmowy Budvar. To tutaj można kupić najtrwalsze i najcieplejsze okna PVC prosto od producenta – marki, która działa w branży stolarki okiennej i drzwiowej od 30 lat. Okna Budvar to produkt polski, wykonywany od początku do końca w fabryce w Zduńskiej Woli, z zachowaniem zasad zrównoważonego rozwoju. Nasze okna i drzwi polecamy szczególnie mieszańcom Łodzi i okolic, którzy są na etapie budowy domu, remontu mieszkania lub przymierzają się do termoizolacji budynku.
Nasi eksperci pracujący w salonie firmowym zapewniają profesjonalne i indywidualne doradztwo, dzięki temu Klienci otrzymują rozwiązania skrojone na miarę i pasujące do każdego wnętrza i odpowiadające na konkretną potrzebę.

Najlepsza oferta

W salonie firmowym zlokalizowanym przy ulicy Drewnowskiej 55, w samym centrum Łodzi, kupisz niezawodne, bezpieczne i ciepłe okna PVC oraz okna aluminiowe, drzwi balkonowe, tarasowe oraz drzwi zewnętrzne. Szeroki asortyment to jednak nie tylko rozwiązania okienne, ale także najróżniejsze akcesoria dodatkowe, jak: parapety, moskitiery, nawiewniki, różne systemy rolet zewnętrznych, roletki materiałowe, żaluzje i wiele, wiele innych. Tu zamówisz także pomiar, transport oraz montaż, a nasi certyfikowani fachowcy w sposób kompleksowy zajmą się każdym zamówieniem. Wszystkie nasze kluczowe produkty, dzięki odpowiedniemu doposażeniu m.in. w ciepłą ramkę czy dodatkową szybę, są w stanie spełnić nawet najsurowsze normy potrzebne do pozyskania dofinansowania z programu Czyste Powietrze. Pamiętaj, że kupując w Budvar, kupujesz na długie lata.

Znajdź najbliższy salon
×