PHU ANVIPA

ul. Twardzickiego 56
85-791 Bydgoszcz

tel.:509 600 086
tel.: 52 344 40 33
e-mail:anvipa@wp.pl

pn. – pt.: 10.00 – 17.00

Jak dojechać?  

Pytania? Skontaktuj się z nami

  Nasze atuty

  Budvar-Centrum-wieloletnia-gwarancja

  Wieloletnia gwarancja

  Naszym klientom oferujemy tylko sprawdzone rozwiązania. Jesteśmy pewni jakości naszych produktów, dlatego udzielamy na nie wieloletniej gwarancji, z możliwością przedłużenia aż do 15 lat! Wybierając nasze produkty, możesz spać spokojnie.

  Budvar-Centrum-20-lat-doswiadczenia

  20 lat doświadczenia

  Doświadczenie zdobywane latami pozwoliło nam stać się ekspertami w dziedzinie okien i drzwi, co znajduje odzwierciedlenie w fachowym doradztwie w naszych punktach sprzedaży.

  Budvar-Centrum-najszersza-oferta-na-rynku-okien

  Idealnie dopasowana
  oferta

  Mając na uwadze oczekiwania naszych klientów, systematycznie rozszerzamy ofertę produktową dopasowując ją do potrzeb klientów. W naszej ofercie znajdują się m.in. okna i drzwi z PVC, drewna i aluminium, a także rolety, nawiewniki i parapety.

  Najczęściej zadawane pytania

  Jak wyregulować okna na zimę ?

  Zimą, gdy temperatura na zewnątrz spada, warto doszczelnić swoje okna i to w dodatku za darmo. Jedyne co potrzeba to klucz imbusowy i odrobina cierpliwości. Zmiana trybu pracy okna z letniego na zimowy, zwiększa docisk skrzydła do ramy okna. Dzięki temu jeszcze bardziej ograniczymy dostawanie się do środka zimnego powietrza z zewnątrz . Instrukcja jak to zrobić >>

  Co to znaczy drzwi tarasowe typu HS?

  To nic innego jak nazwa drzwi tarasowych podnoszono- przesuwnych. Skrót pochodzi z języka niemieckiego, nazwa to: Hebe-Schiebe (heben znaczy podnosić). Zobacz nasze drzwi HS

  Gdzie montować nawiewniki okienne ?

  Nawiewniki, czyli urządzenia, które można zamontować w dowolnym momencie, na skrzydle okna najlepiej umieścić w pomieszczeniach narażonych na wilgoć. Najlepiej sprawdzą się w łazience i kuchni.

  Jak mierzyć rolety?

  Pomiar pod rolety zewnętrzne nie jest tak skomplikowany jak mogłoby się wydawać. Na poniższym filmie przedstawiamy jak zrobić to najłatwiej.

  Znajdź najbliższy salon
  ×