P.H.U. "Robert"

Gałczyńskiego 39i
95-100 Zgierz

tel.: 664 748 807
e-mail: zgierz@budvar.pl

pn. – pt.: 10.00 – 17.30
sob.: 10.00 – 14:00

Jak dojechać?  

Pytania? Skontaktuj się z nami

  Nasze atuty

  Budvar-Centrum-wieloletnia-gwarancja

  Wieloletnia gwarancja

  Naszym klientom oferujemy tylko sprawdzone rozwiązania. Jesteśmy pewni jakości naszych produktów, dlatego udzielamy na nie wieloletniej gwarancji, z możliwością przedłużenia aż do 15 lat! Wybierając nasze produkty, możesz spać spokojnie.

  Budvar-Centrum-20-lat-doswiadczenia

  20 lat doświadczenia

  Doświadczenie zdobywane latami pozwoliło nam stać się ekspertami w dziedzinie okien i drzwi, co znajduje odzwierciedlenie w fachowym doradztwie w naszych punktach sprzedaży.

  Budvar-Centrum-najszersza-oferta-na-rynku-okien

  Idealnie dopasowana
  oferta

  Mając na uwadze oczekiwania naszych klientów, systematycznie rozszerzamy ofertę produktową dopasowując ją do potrzeb klientów. W naszej ofercie znajdują się m.in. okna i drzwi z PVC, drewna i aluminium, a także rolety, nawiewniki i parapety.

  Najczęściej zadawane pytania

  Jak wyregulować okna plastikowe?

  By okno służyło jak najdłużej należy poddawać je co jakiś czas regulacji. Szczególnie wtedy, kiedy zaobserwujemy, że okna są mniej szczelne albo pojawią się trudności z ich otwieraniem i zamykaniem. Jest to czynność, którą można wykonać samodzielnie, bez udziału specjalisty.

  By uszczelnić okno, należy zwiększyć siłę docisku, aby tego dokonać trzeba przesunąć rolki ryglujące tak, by znalazły się odrobine bliżej uszczelek. Po zakończonej regulacji należy upewnić się, że okno nie sprawia problemów przy zamykaniu lub otwieraniu – jeśli dojdzie do takiej sytuacji, oznacza to, że skrzydła dociśnięte są nieco zbyt mocno i należy nieznacznie odsunąć rolkę od uszczelek. Po tym zabiegu docisk skrzydła do ościeżnicy się zwiększy, w następstwie czego klamka może nieco ciężej pracować – jest to zjawisko normalne. Zobacz więcej>>

  Jak uszczelnić drzwi tarasowe ?

  O dobre uszczelnienie drzwi tarasowych, a w szczególności progu, należy zadbać już na etapie montażu.

  W celu ograniczenia ryzyka powstawania nieszczelności pod ramą okna, miejsce to powinno być zabezpieczone profilem poszerzającym oraz taśmą izolacyjną, tak aby nie dopuścić do przenikania wilgoci.

  Jak opuścić rolety zewnętrzne?

  W zależności od rodzaju sterowania rolet (automatyczny lub ręczny) sposób opuszczania i podnoszenia rolet różni się. Jeśli Twoje rolety wyposażone są w silnik sterujący, wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk na ścianie lub pilocie bezprzewodowym.

  W przypadku sterowania ręcznego, za położenie rolety odpowiada taśma lub linka. Aby ją podnieść należy złapać za taśmę i ciągnąć ją pionowo w dół, jeśli chcemy opuścić roletę taśmę ciągniemy do góry.

  Jak uszczelnić okna?

  Najpierw trzeba znaleźć przyczynę nieszczelności okna.Może okazać się że zimne powietrze dostaje się do środka pod oknem, nad parapetem.
  Rozwiązanie:
  Położenie warstwy silikonu lub uszczelniacza w miejscu styku okna z parapetem

  Znajdź najbliższy salon
  ×