INTERHALL

Legnicka 23-25
53-671 Wrocław

tel.: 71 359 09 45
e-mail: wroclaw@budvar.pl

pn. – pt.: 11.15 – 18.00

Jak dojechać?  

Pytania? Skontaktuj się z nami

  Nasze atuty

  Budvar-Centrum-wieloletnia-gwarancja

  Wieloletnia gwarancja

  Naszym klientom oferujemy tylko sprawdzone rozwiązania. Jesteśmy pewni jakości naszych produktów, dlatego udzielamy na nie wieloletniej gwarancji, z możliwością przedłużenia aż do 15 lat! Wybierając nasze produkty, możesz spać spokojnie.

  Budvar-Centrum-20-lat-doswiadczenia

  25 lat doświadczenia

  Doświadczenie zdobywane latami pozwoliło nam stać się ekspertami w dziedzinie okien i drzwi, co znajduje odzwierciedlenie w fachowym doradztwie w naszych punktach sprzedaży.

  Budvar-Centrum-najszersza-oferta-na-rynku-okien

  Idealnie dopasowana
  oferta

  Mając na uwadze oczekiwania naszych klientów, systematycznie rozszerzamy ofertę produktową dopasowując ją do potrzeb klientów. W naszej ofercie znajdują się m.in. okna i drzwi z PVC, drewna i aluminium, a także rolety, nawiewniki i parapety.

  O salonie

  O Budvar Centrum

  Wrocławskie Biuro Franczyzowe BUDVAR Centrum zlokalizowane jest we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 23-25.

  Firma BUDVAR Centrum to sprawdzony producent okien i drzwi we Wrocławiu. To producent stolarki – oferujemy – okna PCV, okna aluminium i okna drewniane. Postawiliśmy na jakość, nowoczesność, bezpieczeństwo i ekologię – w trosce o naszych klientów i środowisko. Szeroka rozpiętość oferty, różnorodność profili, bogactwo kolorów w połączeniu z ofertą innowacyjnych rozwiązań pozwala sprostać każdym oczekiwaniom. Okna i drzwi to nieodzowna część każdego domu i mieszkania, a ich odpowiedni wybór jest bardzo istotny, ponieważ skutki tej decyzji będziemy odczuwać przez lata.

  Okna plastikowe Wrocław

  Zapraszamy do biura franczyzowego we Wrocławiu.
  Nasi specjaliści służą pomocą, chętnie wyjaśnią parametry techniczne okien i drzwi i doradzą, jakie produkty wybrać. Tutaj każdy klient znajdzie okna i drzwi dopasowane do swoich potrzeb.

  Znajdź najbliższy salon
  ×