INTERHOM Beata Nowopolska | Wałbrzych

Andersa 125
58-304 Wałbrzych

tel.: 796 332 009     
e-mail:biuro@interhom.com.pl

pn. – pt.: 9.00 – 17.00

Jak dojechać?  

Pytania? Skontaktuj się z nami

  Nasze atuty

  Budvar-Centrum-wieloletnia-gwarancja

  Wieloletnia gwarancja

  Naszym klientom oferujemy tylko sprawdzone rozwiązania. Jesteśmy pewni jakości naszych produktów, dlatego udzielamy na nie wieloletniej gwarancji, z możliwością przedłużenia aż do 15 lat! Wybierając nasze produkty, możesz spać spokojnie.

  Budvar-Centrum-20-lat-doswiadczenia

  25 lat doświadczenia

  Doświadczenie zdobywane latami pozwoliło nam stać się ekspertami w dziedzinie okien i drzwi, co znajduje odzwierciedlenie w fachowym doradztwie w naszych punktach sprzedaży.

  Budvar-Centrum-najszersza-oferta-na-rynku-okien

  Idealnie dopasowana
  oferta

  Mając na uwadze oczekiwania naszych klientów, systematycznie rozszerzamy ofertę produktową dopasowując ją do potrzeb klientów. W naszej ofercie znajdują się m.in. okna i drzwi z PVC, drewna i aluminium, a także rolety, nawiewniki i parapety.

  O salonie

  O Budvar Centrum

  Biuro Handlowe BUDVAR Centrum zlokalizowane jest w Wałbrzychu przy ul. Andersa 125.

  Firma BUDVAR Centrum to uznany producent okien i drzwi w Wałbrzychu. To sprawdzony producent stolarki – oferujemy – okna PCV, okna aluminium i okna drewniane. Szeroka oferta, bogactwo kolorów oraz różnorodność profili w połączeniu z ofertą innowacyjnych rozwiązań pozwala sprostać każdym oczekiwaniom. Postawiliśmy na jakość, bezpieczeństwo, nowoczesność i ekologię – w trosce o naszych klientów i środowisko. Okna i drzwi to podstawowe wyposażenie każdego domu i mieszkania, a ich odpowiedni wybór jest bardzo istotny, ponieważ konsekwencje tej decyzji będziemy odczuwać przez lata.

  Najlepsze okna i drzwi

  Oferta firmy Budvar Centrum jest tak szeroka, że każdy znajdzie dokładnie to, czego poszukuje. Na szczególną uwagę zasługują takie rozwiązania, jak szeroki wybór okien plastikowych, okienne systemy przesuwne, które doskonale sprawdzą się w małych pomieszczeniach, pozostawiając cały parapet do swobodnego zagospodarowania, drzwi tarasowe z możliwoścą wielkogabarytowego przeszklenia oraz eleganckie drzwi wejściowe, a także rozwiązania do domów energooszczędnych.

  Okna plastikowe Wałbrzych

  Serdecznie zapraszamy do biura handlowego w Wałbrzychu. Każdy klient znajdzie okna i drzwi dopasowane do swoich wymagań. Nasi specjaliści chętnie pomogą i wyjaśnią aspekty techniczne typowe dla okien i drzwi oraz doradzą, jakie produkty wybrać.

  Znajdź najbliższy salon
  ×