SpecTerm

Henryka Pobożnego 4
67-410 Sława

tel.: 601 955 537
e-mail: info@specterm.pl

pn. – pt.: 09.00 – 17.00

Jak dojechać?  

Pytania? Skontaktuj się z nami

  Nasze atuty

  Budvar-Centrum-wieloletnia-gwarancja

  Wieloletnia gwarancja

  Naszym klientom oferujemy tylko sprawdzone rozwiązania. Jesteśmy pewni jakości naszych produktów, dlatego udzielamy na nie wieloletniej gwarancji, z możliwością przedłużenia aż do 15 lat! Wybierając nasze produkty, możesz spać spokojnie.

  Budvar-Centrum-20-lat-doswiadczenia

  20 lat doświadczenia

  Doświadczenie zdobywane latami pozwoliło nam stać się ekspertami w dziedzinie okien i drzwi, co znajduje odzwierciedlenie w fachowym doradztwie w naszych punktach sprzedaży.

  Budvar-Centrum-najszersza-oferta-na-rynku-okien

  Idealnie dopasowana
  oferta

  Mając na uwadze oczekiwania naszych klientów, systematycznie rozszerzamy ofertę produktową dopasowując ją do potrzeb klientów. W naszej ofercie znajdują się m.in. okna i drzwi z PVC, drewna i aluminium, a także rolety, nawiewniki i parapety.

  O SPECTERM

  SPECTERM należy do nielicznej grupy przedsiębiorstw w Polsce, zajmujących się Autoryzowaną Dystrybucją systemu budowlanego Steico oraz stolarki otworowej Budvar Centrum.

  Jako doświadczony sprzedawca wyrobów gotowych, od 2015 roku, świadczymy również usługi wykonawcze w ramach dystrybuowanych produktów, obejmujące kompleksowe wykonawstwo domów prefabrykowanych oraz szkieletowych, w standardzie pasywnym i energooszczędnym, montaż stolarki otworowej, doradztwo energetyczne oraz projektowanie budynków.

  W styczniu 2015 roku, firma podpisała umowę na wyłączną dystrybucję produktów i usług firmy Ampack ze Szwajcarii, oferując od tego czasu kompleksową obsługę na terenie Polski w zakresie najwyższej jakości membran oraz paroizolacji dla budownictwa mieszkalnego.

  Aby zapoznać się z naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu z jednym z trzech specjalistów, obsługujących poszczególne rodzaje usług świadczonych przez Specterm.

  BIURO:
  tel. 0048 68 356 64 49
  info@specterm.pl

  Krzysztof Ulanicki
  tel. 0048 601 955 537
  k.ulanicki@specterm.pl
  Magdalena Ulanicka
  tel. 0048 695 024 411
  m.ulanicka@specterm.pl
  Znajdź najbliższy salon
  ×