O firmie

Tradycja ponad 25 lat doświadczenia na rynku polskim.

BUDVAR Centrum – ekspert
w produkcji okien!

Jesteśmy polską firmą, która stała się europejskim liderem w produkcji okien i drzwi z PVC, aluminium. Nasza pozycja na rynku to efekt dwudziestopięcioletniego doświadczenia produkcyjnego, uważnego śledzenia potrzeb odbiorców, ciągle udoskonalanej oferty oraz wdrażania innowacji. Naszym klientom oferujemy nowoczesne rozwiązania z zakresu stolarki otworowej, które służą wyjątkowemu komfortowi, bezpieczeństwu, ergonomii użytkowania okien i drzwi w każdym domu, mieszkaniu czy w publicznym budynku. Produkty Budvar Centrum są trafioną odpowiedzią na oczekiwania klientów, którzy w nowoczesnej stolarce okiennej i drzwiowej doceniają połączenie estetyki z funkcjonalnością.

Najszersza na rynku oferta okien

Nasza firma systematycznie rozszerza ofertę produktową. Jej podstawą są okna PVC  i wykonane z aluminium, a także drzwi PVC, drzwi drewniane i aluminiowe. Oferujemy także inne akcesoria, które zwiększają komfort użytkowania okien i drzwi, m.in.: parapety, rolety zewnętrzne i nawiewniki. Pamiętamy o tym, że klienci doceniają bogatą kolorystykę profili okiennych czy różnorodność okuć. Wszystkim zainteresowanym zapewniamy profesjonalne doradztwo, możliwość dopasowania produktów do indywidualnych potrzeb oraz montaż. Najwyższe standardy techniczne i pełen komfort użytkowania naszych okien i drzwi zabezpiecza gwarancja jakości przedłużona do 15 lat.

Nowoczesność, Jakość, Innowacja

Firma Budvar Centrum posiada jedną z najnowocześniejszych i najbardziej zautomatyzowanych fabryk okien na rynku europejskim. Cała produkcja realizowana jest w liczącym 23 000 m2 zakładzie produkcyjnym w Zduńskiej Woli zatrudniającym obecnie ponad 300 pracowników. Nasza fabryka jest w stanie wyprodukować 2000 jednostek okiennych dziennie.

Nasza firma to jednak przede wszystkich ludzie. Zatrudniamy obecnie ok. 400 osób, dla których praca to prawdziwa pasja, dzięki czemu możemy zaoferować swoim klientom nie tylko wyjątkowej jakości produkt, ale także profesjonalne doradztwo i doskonały serwis. To ich wiedza, fachowość oraz zaangażowanie decydują o rozwoju firmy.

 

Jesteśmy firmą otwartą na opinie

 

 

Nasze atuty

Kompleksowa oferta

Należymy do wąskiego grona producentów, którzy jednocześnie oferują drzwi i okna PVC, , aluminiowe oraz dużą gamę kolorystyczną profili i akcesoriów.

Renomowany producent okien

Ponad milion naszych okien doświetla wnętrza budynków indywidulanych, mieszkań i biurowców. Posiadacze naszej stolarki okiennej tworzą grono zadowolonych klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych.

Szeroka oferta

Jesteśmy jedną z niewielu fabryk w Polsce, która jednocześnie produkuje okna i drzwi wykonane z PCV  i aluminium.

Certyfikacja

Profile Budvar Centrum otrzymały certyfikat potwierdzający klasę S, który wydawany jest przez niemiecki instytut SKZ – TeConA GmBH, gwarantujący najwyższą odporność na promieniowanie słoneczne.

Bezpieczeństwo

Nasze okna pozbawione są ołowiu i innych metali ciężkich, a ich produkcja odbywa się w oparciu o poszanowanie środowiska naturalnego.

Nowoczesna produkcja

Posiadamy nowoczesny park maszynowy o powierzchni ok. 15 00 m2 oraz wysoko zautomatyzowane linie produkcyjne.

Nasza historia

Działamy już ponad
25 lat.

1992
Powstaje firma założona przez Marka
Trzcińskiego, zajmująca się sprzedażą okien
PVC.
1997
Zostaje utworzona spółka Budvar Centrum która otwiera sieć punktów zajmujących się dystrybucją okien.
2004
Budvar Centrum otwiera fabrykę, w której rozpoczyna produkcję okien PVC.
2007
We wrześniu firma wprowadziła na rynek innowacyjny produkt - okna PCV produkowane z tworzyw niezawierających ołowiu.

2008
Firma podpisuje pierwszą umowę franczyzową co daje początek rozwojowi sieci franczyzowej na terenie kraju.
2008
W fabryce w Zduńskiej Woli rusza produkcja okien z aluminium.
2009
BUDVAR Centrum uruchamia nowoczesną linię produkcyjną okien drewnianych.
2010
Wielka ekspansja na rynki zagraniczne, rozpoczęliśmy eksport naszych okien do: Niemiec, Francji, Włoch, Republiki Czeskiej, Słowacji, Słowenii, Austrii, Hiszpanii oraz Belgii.
2012
Oferta firmy została poszerzona o najnowocześniejsze na rynku profile produkowane przez firmę CKM Extrusion produkowane w Titanium Technology.
2014
Wprowadzenie do oferty okien z niemal niewidocznymi zgrzewami, wykonanych w Titanium Technology.
2015
Rozszerzenie rodziny profili T-Passive:
Plus, Classic, Forte, Slim, InDoor/ OutDoor.
2016
Otwarcie produkcji innowacyjnych systemów:
T-Energy i T-Slide.

Produkcja

Produkcja

Produkcja

Flota

Flota

Produkcja

Znajdź najbliższy salon
×