Okna PCV

Wysokiej jakości, klasyczne okna z PCV

Ukryj tekst

NOWE KOLORY  – SPECIAL EARTH COLLECTION

Woodec dąb toffi
Ten nawiązujący do skandynawskiego stylu kolor, znajdzie zastosowanie w nowoczesnych domach i apartamentach. Dzięki pięknym, skąpanym w słońcu słojom dębu, oraz matowej wierzchniej warstwie uzyskasz niepowtarzalny klimat wnętrza. Wyjątkowy odcień dębu toffi zachwyci wszystkich miłośników naturalnego drewna i natury.

Spokój natury
Symbolizuje z jednej strony naturę, a z drugiej elegancje. Okna w tym odcieniu sprawiają, że wnętrze jest ciepłe i przytulne. Spokój natury zaskoczy Cię innym odcieniem o wschodzie i zachodzie słońca – gra odcieni nie pozostawia złudzeń, że jest jedyny w swoim rodzaju. Doskonale połączy się z dodatkami inspirowanymi naturą takimi jak marmur i drewno.

Czarny dąb
To połączenie drewna i klasycznej czerni. Sprawdzi się w pomieszczeniach utrzymanych w nowoczesnym stylu a także klasycznych wnętrzach. To prawdziwy charakter wśród kolorów: dzięki ciemnym grafitowym odcieniom i pięknym słojom dębu, wyróżni każdy dom. Okna w tym kolorze będą podkreśleniem ścian od wewnątrz, a uzupełnieniem ciemnej dachówki, czy ogrodzenia z zewnątrz.

Znajdź najbliższy salon
×