Okna Drewniane

Okna drewniane to wyjątkowo szlachetne produkty. Ich urzekająca naturalność nada wnętrzom przytulności i ciepła. To natura w Twoim domu.

Ukryj tekst

Najwyższa jakość

Okna drewniane to gwarancja wysokiej jakości. Wyróżniają się niską przepuszczalności ciepła, dzięki czemu, są świetnym izolatorem domowego ciepła i wpływają na redukcję kosztów ogrzewania. Dodatkowo określane są mianem tzw. „naturalnego regulatora wilgoci”, ponieważ potrafią odprowadzać jej nadmiar z pomieszczeń.

Drewno od certyfikowanych dostawców

Wiemy jak ważne dla nas i przyszłych pokoleń jest racjonalne zarządzanie lasami. Mamy świadomość jak wielkim skarbem jest on dla ludzi i zwierząt, dlatego drewno z którego wykonywane są okna pochodzi wyłącznie od dostawców, którzy posiadają certyfikat Łańcucha Kontroli Pochodzenia Produktu (Chain of Custody). Potwierdza on, iż dostarczane drewno pochodzi z dobrze zarządzanych lasów.

100% materiałów podlegających recyklingowi

W trosce o środowisko naturalne, przy produkcji okien wykorzystywane są jedynie ekologiczne lakiery i powłoki. Dzięki temu mamy pewność, że dostępne w naszej ofercie okna nie mają negatywnego wpływu na środowisko.

Znajdź najbliższy salon
×