Najlepsze okna i drzwi we Wrocławiu


Adres:
ul. Armii Krajowej 10B
50-541 Wrocław

Kontakt:
tel.: 785 413 773
e-mail: biurowroclaw@budvar.pl


Godziny otwarcia:

Pn. – Cz.: prosimy o kontakt w celu umówienia indywidualnego spotkania na dogodną godzinę.
Pt.: 11:00-20:00
Sb.nieczynne

Nd.: nieczynne

Najlepsze okna i drzwi w Wrocławiu

Na wrocławskim osiedlu Gaj działa salon firmowy marki Budvar. To doskonały adres dla mieszkańców miasta i okolic, którzy są na etapie termomodernizacji, remontu bądź budowy domu. Wszystkim Klientom zapewniamy kompleksową usługę: profesjonalne doradztwo naszych specjalistów oraz funkcjonalne rozwiązania stolarki okiennej i drzwiowej prosto od producenta. Polska marka Budvar działa na rodzimym oraz międzynarodowym rynku od 30 lat i cieszy się dużą popularnością w branży. Doceniana jest za wysoką jakość (okna i drzwi PVC wychodzące spod skrzydeł Budvaru produkowane są w autorskiej technologii Titanium Technology, gwarantującej wysoką sztywność profili oraz niezwykłą trwałość i odporność produktu na wpływ czynników zewnętrznych), a także doskonałą opiekę sprzedażową i posprzedażową (możesz m.in. skorzystać z dodatkowych usług: pomiaru, transportu oraz montażu).

Najlepsza oferta

W salonie firmowym marki Budvar można zamówić niezawodne okna PVC o niebywałej termice i zwiększonym poziomie bezpieczeństwa. Dzięki dodatkowemu doposażeniu, m.in. w ciepłą ramkę czy dodatkową szybę, wszystkie nasze modele okien są w stanie spełnić restrykcyjne normy potrzebne do pozyskania dofinansowania z programu Czyste Powietrze. Szeroki asortyment salonu to jednak nie tylko okna plastikowe, ale również okna aluminiowe, które zyskują na popularności, drzwi balkonowe o doskonałych parametrach Uw, proste i lekkie w obsłudze drzwi tarasowe otwierające Cię na przestrzeń oraz najróżniejsze akcesoria: rolety zewnętrzne, moskitiery, nawiewniki, parapety, roletki materiałowe, żaluzje i wiele, wiele innych.
Kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży oraz duży asortyment sprawia, że bez trudu znajdziesz w naszym salonie firmowym produkty, które Cię zachwycą, a kupując w Budvar – kupujesz na lata.

 

Rok 2022 jest rokiem jubileuszowym dla Budvar – nasza firma obchodzi właśnie 30-lecie swojego istnienia. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych Klientów wyjątkowy prezent. Decydując się na zakup nowych okien i drzwi balkonowych T-Passive Perfekt w salonie firmowym Budvar we Wrocławiu, w dniach od 5 kwietnia do 30 czerwca 2022 roku, możesz odebrać jedną z 3 proponowanych korzyści: Cieplejsze okna, Zwiększone bezpieczeństwo, Lepszy design – bez żadnej dopłaty.

Kup jedno z najcieplejszych okien w naszej ofercie T-Passive Perfekt  i skorzystaj z promocji 3 korzyści na 30-lecie Budvar.

Czy już wiesz, który prezent wybierzesz?

Cieplejsze okna

Decydując się na prezent nr 1, do każdego zamówionego okna T-Passive Perfekt otrzymasz dodatkową ciepłą ramkę międzyszybową, która poprawi termikę okien i zatrzyma ciepło w domu, dzięki czemu Twoje okna będą energooszczędne i ekologiczne.

Większe bezpieczeństwo

Wybierając prezent nr 2, jakim jest zamiana standardowo stosowanych zaczepów na antywłamaniowe okucia Security utrudniające wyważenie skrzydła z ościeżnicy, zyskasz wzmocnienie bezpieczeństwa stolarki i spokojny sen.

Lepszy design

Prezent nr 3 to okazja do poprawienia wyglądu swojego okna poprzez zamianę standardowej klamki na wyższy model (Hoppe Toulon Secustik ® lub Hoppe Atlanta Secustik® ) z dodatkową funkcją ostrzegania i zabezpieczania przed włamaniem.

Znajdź najbliższy salon
×