Rolety

Poznaj rozwiązania na miarę Twojego domu, dopasowane zarówno do nowych, jak i już istniejących budynków.

Ukryj tekst

Dodatkowa ochrona Twojego domu

Rolety okienne zapewniają domownikom intymność i bezpieczeństwo. Stanowią także dobrą izolację cieplną, a co za tym idzie w okresie zimowym przyczyniają się do zmniejszenia kosztów utrzymania ciepła w budynku, natomiast latem, podczas upałów zapewniają w mieszkaniu przyjemny chłód.

W zależności od wybranego rodzaju rolet, można je dostosować do każdego rodzaju budynku. W naszej ofercie znajdą Państwo 3 rodzaje rolet:

Elewacyjne– sprawdzą się  w nowym budownictwie oraz przy modernizacji budynków już istniejących. Skrzynka rolety montowana jest na murze lub we wnęce okiennej i jest widoczna od zewnątrz budynku. Decyzja o ich zastosowaniu może być podjęta w dowolnym momencie.

Nadstawne– podobnie jak rolety elewacyjne znajdują zastosowanie w nowym budownictwie oraz przy modernizacji budynków już istniejących. Skrzynka rolety nakładana jest na okno, a następnie wraz z nim montowana we wnęce okiennej. Decyzja o zastosowaniu tych rolet powinna zostać podjęta na etapie projektu lub podczas wymiany stolarki okiennej. Rolety nadstawne dostosowane są do wszystkich typów okien, balkonów oraz rozwiązań tarasowych dostępnych w ofercie Budvar Centrum.

Podtynkowe-  Skrzynka montowana jest w odpowiednio przygotowanej wnęce, instalowana po zamontowaniu okien, a przed ociepleniem budynku. Skrzynka rolety chowana jest więc w murze, a następnie zabudowywana, dzięki czemu staje się niewidoczna. System rolet podtynkowych znajduje zastosowanie wyłącznie w nowym budownictwie. Decyzja o zastosowaniu tego rozwiązania musi zostać podjęta na etapie projektu.

Inteligentne rozwiązania

Rolety dostępne w naszej ofercie mogą zostać podłączone do systemu inteligentnego domu, dzięki czemu domownicy mogą sterować nimi z poziomu swojego smartfona.

Znajdź najbliższy salon
×