Infolinia:

801 404 801

Logo Port Łodz

Budvar Centrum zacumował w Porcie Łódź

Showroom Budvar Centrum w Port Łodz

Showroom w Porcie Łódź.  Przestrzeń, której centralnym punktem jest niewielki dom, będzie miała za zadanie dostarczyć wszelkich informacji na temat produkowanych przez nas innowacyjnych okien i drzwi.

Wybór najlepszych rozwiązań dla domu nie jest łatwy. Szczególnie w przypadku materiałów budowlanych i wykończeniowych niewielkie są szanse na to, by zobaczyć, jak dany produkt prezentuje się „na żywo”. Każdy, kto zdecyduje się na zakup okien i drzwi w Porcie Łódź już  nie będzie musiał zmagać się z tego typu problemami. W strefie budowlanej, mamy bowiem pierwszy oficjalny showroom firmy Budvar, który zachwyci nie tylko bogatą ofertą produktową.Tym, co wyróżnia go od innych punktów firmowych, jest przede wszystkim nietypowa i bardzo nowoczesna forma. W jego centralnej części zbudowany został bowiem niewielki dom, który wykończono z użyciem produktów znajdujących się w ofercie naszej firmy. Dzięki temu każdy odwiedzający na własne oczy może przekonać się, jak dany model okna prezentować się będzie w rzeczywistości.

Pomysł stworzenia showroomu w Porcie Łódź, choć narodził się spontanicznie, bardzo szybko stał się dla nas naczelnym projektem. Zależało nam przede wszystkim na tym, by nasi klienci mogli dostrzec w naszych oknach nie tylko solidny i nowoczesny produkt, ale również element, który pozwoli kreować przytulną atmosferę we wnętrzu domu, jak i podnieść estetykę budynku od zewnątrz.

Integralną częścią instalacji znajdującej się w showroomie są przede wszystkim drzwi przesuwne T-Slide, stanowiące innowację na skalę światową. Ponadto odwiedzający będą mogli z bliska przyjrzeć się innym flagowym produktom firmy, takim jak stworzone z myślą o budownictwie pasywnym okna T-Passive czy charakteryzujące się ponadprzeciętną termoizolacyjnością okna T-Energy, z trzecią uszczelką w standardzie.

Niewątpliwym atutem showoroomu jest również jego atrakcyjna lokalizacja na mapie Portu Łódź. Umiejscowienie w otoczeniu innych punktów z branży budowlanej pozwoli na zaprezentowanie atutów okien i drzwi grupie odwiedzających, którzy zainteresowani są tematyką budowy i remontu domu. Planowo w showroomie, w wyznaczonych dniach i godzinach, prowadzone będą konsultacje z partnerami handlowymi oraz architektami wnętrz.

 Showroom Port lodzShowroom Budvar Centrumokna Port łodzBudvar Centrum w Port lodx