Z sercem dla serca: #BudvarPomaga

Mając świadomość jak wielką wartością jest ludzkie zdrowie i życie, nasza firma podjęła społeczną inicjatywę, której celem jest sfinansowanie urządzeń do ratowania życia i umieszczenie ich w przestrzeni publicznej.

Zdrowie i profilaktyka od zawsze były dla firmy ważnym polem działania. Wielokrotnie włączaliśmy się w akcje prozdrowotne i angażowaliśmy się w sprawy społeczne. W tym roku po raz kolejny chcemy bezinteresownie pomóc!

Firma sfinansowała zakup DEFIBRYLATORÓW AED- urządzeń ratujących ludzie życie, stosowanych do reanimacji. Darczyńcami akcji są klienci, pracownicy Budvar Centrum oraz Prezes firmy Marek Trzciński wraz z synem Pawłem Trzcińskim.

Zakupione defibrylatory  będą służyć mieszkańcom Zduńskiej Woli oraz Sieradza.

W dniu 07.03.2019 r., podczas konferencji prasowej w Urzędzie Miasta Sieradza nastąpiło uroczyste przekazanie dwóch defibrylatorów na ręce Prezydenta Pawła Osiewały.

Defibrylatory zostaną umieszczone i udostępnione obywatelom tego miasta do użytku w budynku Open Hair Cafe oraz w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sieradzu. Dokładny termin instalacji urządzeń jest jeszcze ustalany.

Kolejne Defibrylatory zostaną przekazane mieszkańcom Zduńskiej Woli – oficjalny termin przekazania już wkrótce!

Relacja z przekazania defibrylatorów na ręce Prezydenta Sieradza Pawła Osiewały

Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz fanpage na Facebooku.

 

Znajdź najbliższy salon
×